+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Gebze Tabela

Gebze Tabela (Haluk Reklam) olarak, uzun yıllardır reklam ve özellikle tabela alanında yüzlerce şirketin tercih ettiği bir firma olduk. Her geçen gün artan referanslarımız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemseyen bakış açımız ve profesyonel ekibimizle her türlü reklam ihtiyacınızı ve reklam materyallerinizi karşılamaya devam ediyoruz. İmalattan teslimata kadar olan her süreçte müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre sunduğumuz kaliteli hizmetin karşılığını, müşteri memnuniyeti ve güveniyle aldık. Gebze Tabela kalite odaklı hizmet anlayışı ve sağlam referanslarının olumlu geri dönüşleri sayesinde bir marka haline gelmiştir. Bugüne kadar yaptığı tüm işlerde kaliteli malzemeler kullanan ve aynı zamanda imalatta yapan firmamız, tepeden tırnağa bir tasarım faaliyeti yürütmektedir. Referanslarımız içinde yer alan firmalara yaptığımız çalışmalara sayfamızdan ulaşabilir, portfolyomuzu inceleyebilirsiniz.

Günümüzde artan rekabet ve zorlaşan ticaretin en önemli anahtarlarından biri reklamdır. Reklam, firmanızın hedef kitleye duyurulmasını sağlayan, tanınırlığını ve bilinirliği arttırmak için yapılan yazılı ya da sözlü çalışmalardır. Bir şirket kurulduğu ilk günden itibaren örtülü ya da açık reklam faaliyetleri yürütmeye başlar ve bu sayede tanınarak hedef kitlenin dikkatini çekmeye çalışır. Bu süreçte şirkete kurumsal bir kimlik çalışması yapılır ve yurt içi ya da yurt dışında şirketin rakipler, neden ayırt edilmesi için bu kimlik kullanılır. Tıpkı insanların kullandıkları nüfus cüzdanı gibi olan bu kurumsal kimlik, benzersiz ve tek olmalıdır.

Gebze Tabela Konusunda Tecrübeli Ve Uzman Kadro

İşte kurumsal kimlik tasarımının ilk aşamasından itibaren sizlere hizmet veren Gebze Tabela da, rakipleriniz arasında fark edilmenizi sağlayacak olan kurumsal kimlik çalışmalarını yaratarak kurumsal kimlik tasarım kitinizi oluşturmaktadır. Şirketinizin kapı zili konumunda olan tabela tasarımları da kurumsal kimlik kitinin en önemli parçalarındandır. Tabela, kullanılmak istenen alana göre belirlenen ölçülerle tasarlanan şirketinizin logosunun bulunduğu bir tasarım aracıdır. Birçok farklı malzemeden yapılan tabelalar, totem tabela denilen büyük tabelalardan yapılacağı gibi, kutu harf tabela şeklinde de yapılır. Kullanılacağı alana çok iyi monte edilmesi gereken tabelalar, büyük ve ağır maddelerdir. Başarısız ve acemice yapılmış montaj işleri kötü hava şartlarında istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir. Bu yüzden tabela maddi ve manevi kayıplar yaşamamanız için ciddiye alınacak titizlikle hazırlanan bir tasarım ürünüdür.

Gebze Tabela’yı Neden Tercih Etmelisiniz

Küçük bir esnaf dükkanına ya da çok uluslu bir şirkete sahip olabilirsiniz. Ne iş yaparsanız yapın, kaliteli ve farklı olduğunuz sürece rakiplerinizden bir tık üstün konuma gelirsiniz. Müşteriler tanıyıp bilmedikleri markalar arasında seçim yaparken görselliğe önem vermektedirler. Çok kaliteli yemekler bir restoranınız olabilir, ancak bunu olmayan renk ve biçimde bir tabela kullanırsanız müşterileri çekmek yerine uzaklaştırmış olursunuz. Ya da ihracat yapan bir şirkete sahipseniz, logonuz da kullandığınız

Türkçe karakterler sizi uluslararası platformda zor duruma sokabilir. Bu ve bunun gibi bir çok örnek verebileceğimiz kurumsal kimlik tasarımı konusunu usta ve referanslarına ulaşabileceğiniz kurumları tercih ederek seçmeniz, çevreye görünen yüzünüzün Sektörel yapınıza ve şirket politikalarınıza uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç giydirme hizmeti gibi diğer reklam faaliyetleri konusunda da Gebze Reklama güvenebilir, kesintisiz ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Gebze tabela olarak gebze bölgesinde her türlü kurumsal kimlik çalışmanız için profesyonel tasarım ekibimizle iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Mail ya da telefon yoluyla ulaşabileceğiniz ekibimiz en kısa sürede sizi bilgilendirecektir.