+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Gebze Tabela

Türkiye’nin Kocaeli şehrinin bir ilçesi olan Gebze, özellikle Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi kentlerinden birisi durumundadır. Bundan dolayı ticaret bu Kent’te oldukça gelişmiştir. Günümüz ticaret ve alışveriş döneminde ürünleri en etkili ve çabuk pazarlamanın insanlara ulaşmanın yolu elbette reklamcılıktır. Bu bağlamda firmamız sizlere en uygun ve en kullanışlı imkânları sunmaktadır. İnsanları dikkatini çeken ve onları size yönelten reklamcılık anlayışımız sayesinde siz de ticari anlamda üst mertebelere kolaylıkla gelebilirsiniz.

Gebze bölgesinde reklam ve tabela konusunda tabelacılar içinde şirketimiz çalıştığı işlerde siz müşterilerimize verdiği oldukça uygun ve pahalı olmayan fiyatlar ile bu bölgedeki diğer rakiplerinden farklı ve önde bir konuma sahiptir. Tabela işinde her ucuz fiyatlı çalışma aynı zamanda kaliteli durumda olmamaktadır. Bize yılların getirdiği deneyim hem ucuz ve uygun fiyat hem de kaliteli reklam özelliği sağlamaktadır. İşimiz sizi her durumda desteklemek ve yanında olmaktır. 

Gebze Reklam Tabela Ajansı Görev Tanımları

Reklam ajansı görev tanımları içinde kendi arasında farklı kategorilere ayrılır.  Müşteri ilişkileri, yaratıcı birim, stratejik planlama, mali ve idari işler bölümü, prodüksiyon, basılı işler, medya planlama, bilgi işlem, insan kaynakları, trafik, arşiv bunlardan bazılarıdır. Bu bölümlerde kendi içinde farklı sınıflara ayrılır. Bu kategorilerde çok sayıda insan görev yapmaktadır.

gebze reklam tabela

 

Müşteri ilişkilerinden insan kaynaklarına her şey bir ekip işidir. Ekip ne kadar iyi olursa ortaya konan işin kalitesi de o denli iyi olacaktır. muhakkak ki ortaya konan her işte bir emek söz konusudur ancak ne yazık ki sonuç iyi değilse ve sunum yapılan kişi sonucu yeterli görmediyse başka şeylerin anlamı yoktur. Yılların verdiği tecrübe ile sunum ve sonuçlarda Gebze tabelacı farkını ortaya koymaktayız. Hem kendi çevremize hem de daha uzak yerlere kargo ile ulaşabilmekteyiz.

Gebze Bölgesindeki Reklamcılık Ve Tabelacılık Anlayışımız Nasıldır ?

Piyasadaki veyahut sektördeki yılların getirdiği tecrübe ve kendimize güven ile siz müşterilerimize hizmet vermekten sizleri her zaman desteklemekten gurur duymaktayız. Gebze bölgesinde tabelacılar arasında öne çıkan özellikleri sahip konumdayız. Uzun yıllardır edindiğimiz deneyimi çağımızın gerektirdiği en üst düzeyde teknoloji ile birleştirip sizin yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Reklamcılık şirketimizin temel olarak edindiği ve ilk sırada olan özelliği elbette müşteri memnuniyetir. Durmadan kendini yenileyen değişerek devam eden, devam ederek değişen anlayışımız ile müşterilerimize gününde ve taahüt edildiği biçimde siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten istek ve taleplerinizi yerine getirmekten gurur duymaktayız. Sizleri mutlu etmek ve desteklemek bizim en önemli ilkemizdir.

Gebze’de Bulunan Tabela Ve Reklam Şirketimizin Öne Çıkan Yönleri Nelerdir ?

Tecrübe ve birikimimiz ile en üst düzey teknolojik yöntemleri birleştirip siz değerli müşterilerimize en ekonomik reklam fiyatlarını ve mükemmel reklamcılığı sunmaktayız.

  • Yapacağımız tabela için müşterilerimize benzer alternatifler sunmaktayız. Böylelikle hem müşterimizin memnuniyeti artmakta hem de işimizin kalitesi üst düzeye çıkmaktır.
  • Müşterimizi çalışmadan önce 3D çizimler sayesinde bilgilendiririz.
  • Siz kıymetli müşterimizin onayından sonra tabelamız için en uygun fiyatı veririz.
  • Reklamınızın varlığı hakkında bilgi vermek
  • Reklamınız veya ürününüz hakkından sosyal toplumda ilgi uyandırmak
  • Sahip olduğunuz imajın devamlılığını sağlamak
  • Reklamınızı yayınlamadan önce uzmanlarımız tarafından grafik tasarım desteği sağlamaktayız.
  • İşimizi sizi desteklemek olunca alanında uzman kişilerle çalışmak bizim en önemli prensiplerimizden biri haline gelmektedir. Uzman kadromuz her daim size en iyi hizmeti sunabilecek düzeydedir.
  • Ürünlerimiz devam eden süreçte kalitesinden ödün vermemektedir.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz kıymetli müşterilerimize ulaşmaktan gurur duymaktayız. Sipariş verdiğiniz ürün zarar görmeden teslimatı yapılır ve montaj yapılarak iş son bulur.
Outdoor Reklam veya Açık Hava Reklamları

Reklamcılık günümüzde teknolojik gelişmeler ve insanların sosyal olarak daha aktif hale gelmeleri ile birlikte bambaşka bir konumu gelmiş durumdadır. Açık hava reklamcılığı belli bir noktada geleceğin timsali konumdadır. Sosyal toplumda her yaştan insana hitap eden durumu, hayal gücünün sınırlarını zorlayan yapısıyla dikkat çekmektedir.

gebze reklamcılar

Kabartma tabela, kutu harf tabela gibi reklamcılık yöntemleri giderek gelişmektedir. Açık hava reklamcılığın eskiden daha az reklamcılık çalışmaları yapıyor haldeyken şuan da bir çok yerde bu özellikteki reklamcılık anlayışı hızlanarak büyüyor haldedir.

 Reklamcılıkta Dikkat Çeken Işıklı Reklam Panoları

Reklam şirketimiz müşterimizin isteği yere uzman kadrosu ile keşif ve araştırma yapıp, tasarım ve planlamasını yaparak Işıklı reklam panonuzu reklam çalışma atölyemizde mükemmel şekilde hazırlamaktadır. Siz müşterilerimizi tecrübe, kalite, ve hızlı yöntemlerimizle hizmet vermek bizim en önemli görevimizdir. Işıklı reklam panolarımız Floresan Aydınlatmalı, Neon Aydınlatmalı, Led Aydınlatmalı, Led Ekranlar şeklinde çeşitlenmektedir. Bu tabelalarımız oldukça dikkat çekicidir. Geceleri mükemmel görüş imkânı sağlaması yönüyle de öne çıkmaktadır. Son teknolojik gelişmeler ile birlikte floresan tabelalar yerini neon tabelalara bırakmış durumdadır. Siz de geniş bir özellik yelpazesine sahip olan ürünlerimizden birini seçebilirsiniz. Biz her daim sizin yanınızdayız.

Estetik Görünümüyle Öne Çıkan Kutu Harf ve Kabartma Harf Tabelalar

Bu tabelalarımız işyerinize oldukça mükemmel bir görünüm kazanmasına aynı zamanda modern bir ambiyansa sahip olmasına yardım etmektedir. Özellikle kutu harf tabelalarımızda  bir çok seçeneğimiz vardır. İstediğiniz ve talep ettiğiniz şekilde Paslanmaz Krom-Nikel, Pleksiglas, Pirinç, Alüminyum, Saç harflerden tercih yapabilirsiniz.  Diğer bir yandan kutu harf tabelalarımızda ışıklandırma led ışık, neon ışık, floresan ışık sistemi kullanılabilmektedir. Siz müşterilerimizi mutlu etmek bizim en önemli gayemiz ve amacımızdır.

Şehirlerde Herkesin Gözdesi Olan Çatı Tabelaları ( İş Yerinizin Görsel Şöleni Olan Alüminyum Tabelalar )

Binalar uzun ve geniş olabilir, çatı tabelalarımız ile bu problem kolaylıkla aşılabilir. İş ve Alışveriş merkezlerinin veya kendi binalarınınız çatılarına her yerden gözükebilen mükemmel çatı tabelası yaptırarak müşterilerinizin dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz. Çatı tabelası diğer tabelalar içinden geri dönüşüme sahip olan en yüksek potansiyelli tabela türüdür. Bu tabela siz müşterilerimize işlerinde en çok yardımcı olabilecek tabelalardan biri konumundadır.

reklam firmasi gebze kocaeli

Alüminyum tabelalar, imaj açısından oldukça yüksek bir etkiye sahip tabela şeklidir. Bu tabela sayesinde iş yeriniz her zamankinden daha etkili ve dikkat çekici bir konuma ulaşacaktır. Alüminyum kutu harf tabela yapılacak grafik ve harflerin, malzemenin CNC router cihazı ile dekupe (oyma) edilerek, arkadan plexglas yerleştirilmesi, plexglas üzeri renkli folyo kaplaması ile sağlandığı gibi ön yüzde dekupe kabartma plexi harflerin kullanılması ile de imal edilir. Son olarak da ışıklandırması eklenerek daha da mükemmel bir görsel elde edilir. Alüminyum oyma tabela üzerine yerleştirilecek olan harfler alüminyum malzeme türünden kabartma kutu harf şeklindedir.

Standartlığın İlerisinde Modern Pleksi Kutu Harf Tabelalar

Günümüzde klasikleşmiş tabelalara karşı öne çıkan yapısıyla siz müşterilerimize sunduğumuz dikkat çekici bir tabela şeklidir. Pleksi Kutu Harf Tabelalar Paslanmaz, Pleksiglas, Alüminyum ve Strafor Köpük malzemelerden ortaya çıkardığımız kutu şeklindeki harfleri siz müşterilerimizin talep ettiği Türkiye’nin her yerine gönderme seçeneğine sahip konumdayız. Oldukça ekonomik ve kaliteli olan Pleksi Kutu Harf Tabelalar size işinizde hem destek olacak hem de bütçenizi zorlamayacaktır. Tümüyle kendi üretim atölyelerimizde ortaya çıkan ürünlerimiz 3D tasarım onaylı olup son derece kalitelidir.

Işıklı Kutu Harf Tabela Örnekleri Linkinden Yapmış Olduğumuz Çalışmalarımıza Ulaşabilirsiniz