+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Totem Tabela Sistemleri

Totem tabela sistemleri, geniş bir alana hitap eden ve işletmenizin-firmanızın yakın bölgede olduğunu doğrudan temsil eden bir reklamdır. Reklam olmasının yanı sıra o bölgede bulunduğunuzu en iyi şekilde temsil etme olanaklarından biri olarak da ön plana çıkar. Özellikle firmalarınızın tanıtılması anlamında büyük bir etkiye sahip olan totem tabela sistemleri, logo ve markanızın en iyi şekilde yansıtılmasını da sağlamaktadır.

Şirketinizin isminin büyük harfler ile dikkat çekici olarak tabelaya yazılması ve marka imajınızın bozulmaması adına da, teknik çalışmaları sağlayarak kaliteli bir üretim ve montaj firmamız tarafından sağlanır. Kutu harf tabela sistemlerinden farklı olarak uygulanışı olmakla beraber, belirli bir yerde farklı direk tasarımlarla düzenlenebilen çeşitleri de bulunmaktadır.

Yine galerimizden Kocaeli ve Gebze bölgesindeki ayaklı ve boru üzerine işlenmiş olan totem tabela örnekleri görmeniz mümkün. Tabelaların tamamının imalat ve montajları firmamız tarafından yapılmıştır.

Totem Tabela Sistemlerinin Görsel Hafızalardaki Etkileri

Görsel hafızalar, kullanıcıların zihinlerinde çeşitli duyguların oluşmasını sağlar. Güven algısı, kalite ya da ihtiyaçların cevap bulması gibi temel hususlar bunların en önemli kanıtlarıdır. Bu yüzden görsel olarak etkileyici olan pek çok farklı totem tabela sistemleri geliştirilebilir. Her ne kadar farklı tabela modelleri olsa da, totem olarak adlandırılan tabela sistemlerini günümüzde gelişmiş model ve tasarımlarla  desteklemek mümkün olabilmektedir. Buradaki önemli faaliyet ise siz müşterilerimizin taleplerine göre üretim sağlayabilmedir.

Kullanılan malzemenin etkisi elbette kalite açısından önemlidir. Totem tabelanın ince ya da uzun, kalın ya da çeşitli simetrilerle dikilmesinin de önemi vardır. Özelikle yol kenarlarında dikilmesi planlanan alüminyum levhanın, şirketin markasının dışarıdan tam olarak görünebilmesi sağlanmalıdır. Böylece insan gözünün kesim noktalarına denk gelecek şekilde yolculuk sırasında markanızı ön plana çıkararak, totem tabela ile ön plana koyma imkanınız da bulunuyor.

Buradaki önemli etki, kullanılacak alana göre uyarlanmasıdır. Örneğin fabrika tabelası çalışmalarında direkt olarak fabrikanın dış tasarımına uygun olarak alüminyum levha düzenlenmelidir. Rengi ve boyutu ayarlanmalı ve bulunduğu açı kilit noktada olarak görsel manada tamamlayıcı bir niteliğe de sahip olabilmelidir. O zaman istenilen kalite algısı çeşitli açılardan verilerek, olumlu geri dönüşlerde alınabilecektir.

Boru Üzeri Büyük Totem Tabelaların Kullanım Alanları

Tasarım ve kullanım alanı olarak totem tabelaların temelde tahmin edildiğinden çok daha önemli bir etkisi vardır. Bulunduğu ortamda doğrudan rehber olmasının yanı sıra, müşterilerinizin ya da diğer kullanıcıların meraklarınızı de cezbeden ve orada varlığınızı kanıtlayan öneli bir etken olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bunun içinde çeşitli kullanım alanı olan totem tabelalar önemli fonksiyonlara ve işleyişlere sahip olarak da ön plana çıkarlar. Totem tabelalar çok çeşitlidir ve çeşitli isimlerle aranır bunlar neler dersek, pilon tabelalar, yol kenarı tabelaları, boru üzeri tabelalar, ayaklı tabelalar olarak sıralayabiliriz. Bunun hakkında ilgili seçenekler incelendiğinde;

 • Otoyol kenarlarında
 • Şehirlerin il sınırlarında ya da ilçe il sınırlarına yakın bölgelerde
 • Dinlenme tesisleri alanlarında ya da konaklama bölgelerinde
 • Pek çok farklı açık alanlarda
 • Büyük işletmeler, fabrikalar ya da mağazaların ön ve arka alanlarında
 • Caddeler üzerinde ya da otoparklarda

ve daha fazla pek çok alanda bu tür tabelaları görebilmek mümkündür. Buradaki temel etken firmaların doğrudan reklamlarını yapması ya da o bölgede bulunduklarını göstermektedir. Bu yüzden somut bir şekilde varlığınızı kanıtlama ve her yerde bulunduğunuzu gösterme anlamında, totem tabelaların önemlerinin büyük olduğunu görebiliyoruz. Sizler adına ise istediğiniz ölçüler, uzunlukta ve baskı, tasarım aşamalarını gerçekleştirmekte ve her birinin montaj hizmetlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerin İsteklerine Göre Totem Tabela Üretimleri

Sizler adına ışıklı kurumsal firma tabelaları dahil olmak üzere, kutu harf tabela, pleksi tabelalar daha çok daha fazlasını üretmekteyiz. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz tüm bu hizmetler, rekabeti baz aldığımız sistemlerimiz ile de ön plana çıkıyor. Bu yüzden tüm üretimlerimiz en iyi malzemeler, boyalar ve teknik ekiplerle gerçekleştirilerek, tabela üretim ve montajlarında sizler adına memnuiyeti sağlamaya çalışmaktayız. Aynı durum totem olarak tabir edilen ve genelde uzun direkler üzerinde büyük bir levha üzerinde tabelaların oluşturulduğu hizmetlerimiz içinde geçerli olmaktadır.

Totem Tabela Üretimlerinde Sizler Adına Neleri Ön Plana Alıyoruz !

Müşterilerimiz adına doğru çalışma prensibi, memnuiyet ve kalite önemlidir. Bu yüzden;

 • Tüm üretimlerimiz sizlerin talepleri baz alınarak gerçekleştirilmektedir
 • Totem tabela nereye yerleştirilecekse oranın şartlarına göre üretimleri baz alırız
 • Eğer bir binaya uyumlu olacak ve modern bir tasarım isteniyorsa, alüminyum levhasından direk sistemi ve tabelanın duruşuna kadar tüm ayrıntıları hesaplarız
 • Renk uyumları, farklı tasarımlar, üçgen yapı, dik açılı, dikdörtgen, daire ya da diğer farklı simetriler üzerinde direğin üst kısmında duracak tabela ve baskılarını da düzenleriz
 • Doğrudan alüminyum kutu harf tabela içinde çalışmalar yaparak daha kaliteli bir görüntüsü elde edebilirsiniz
 • Tek ve çift bacaklı sistemlerden, ışıklı harfli modellere ya da ışıksız modellerden pleksi ile kutu türündeki tasarımlara kadar da yine çeşitli üretimleri gerçekleştiriyoruz

Her ürünümüz kaliteli ve sağlam üretilmektedir. Özellikle totem tabelalar yağmurda kalacağından hava koşullarına karşı da dayanıklı olarak üretilmektedir. Aynı şekilde rüzgar, deprem ve sellere karşı önlem alınarak, dayanıklı malzemeler ile üretimlerimiz gerçekleştiriliyor.

Boru Ayaklı Totem Tabelalarda Fiyat Durumları

Fiyatların her biri sizlerin tercihleriniz, dikilecek olan levhanın uzunluğu, kalındığı, genel hacim, kalitesi ve diğer tasarım öğeleri baz alınarak gerçekleştirir. Yani fiyatı temelden etkileyen pek çok farklı hususlar olsa da sizler adına profesyonel bir üretimi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin siparişleri ne olursa olsun kaliteden de ödün vermeden Gebzede totem tabelacı olarak sizlere uygun bir tabela üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Fiyatların genel olarak etki ettiği bir takım hususlar arasında;

 • Kullanılacak aydınlatma sistemleri
 • Ayak sisteminin ölçüsü, genel hacmi ve kalındığı
 • Harflerin özellikleri, boyutları ve kalitesi
 • Direk üzerindeki genel tasarım halleri
 • Tabelanın duruş açısı, boyutu ve şekli

ve diğer etkenler totem tabela unsurlarında fiyatların doğrudan değişmesine neden olan unsurları barındırmaktadır. Bu yüzden mutlaka ilgili tercihlerinizi bize ileterek profesyonel imalat ve montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca binanın dış cephelerinde de ya da iç mekanlarda da kullanılacak harf şeklinde tabelalar yine totem tabela tarzında üretilebilir. Bizlere iletişim sayfamızdan başvurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Totem Tabelalarda Ne Tür Tasarımlar ve Modeller Mevcut

Model ve tasarımlarımız müşterilerimizin beklentilerine ve günümüz algının gerektirdiği sistemler üzerinde gerçekleşir. Sizler adına sadece klasik bir çizgide durmuyor, yansıtmak istediğiniz imajı görsel manada somut oluşturabilmek içinde özenli olarak çalışmaktayız. Bu yüzden kullandığımız statik boyadan, direğin malzeme kalitesi ve kullanılan tüm diğer materyallerin her biri belirli bir çizgi ve düzende oluşturularak düzenlenmektedir.

Tasarımlar kabartma tabela modellerinde olabileceği gibi, ışıklı harf tabela şeklinde de olabilir. Bu sayede geceleri de dışarıdan harika bir şeklîde yansıyan bir marka isminiz olabilecektir. Ayrıca bunu yandan, içten ya da yandan-önden aydınlatmalı sistemler şeklinde de gerçekleştirmeniz mümkündür. İsterseniz alüminyum modellerden, kutu harf tabela modellerine ya da tabela da yer alacak harflerin şeklinden, yazı stillerine ve renklerine kadar da tüm ihtiyaçlarınıza göre bizden geri dönüş alabilirsiniz.

Müşteri Memnuiyeti Odaklı Tabela Üretimlerimizi Neden Seçmelisiniz ?

Her tabela üretimlerinde belirli bir kural yapısı vardır. Ayrıca reklam piyasalarını da bildiğimizden sizler için en uygun seçim olanaklarını Gebze bölgesinde tabelacılar arasında büyük bir fark gözeterek yapmak için güçlü bir gayret içerisindeyiz. Şirketler ve çeşitli rakip firmalarını arasında iyi bir reklam temsili için yüksek kalitede kaliteli ve uzun ömürlü olan totem tabela üretimlerini sizler adına üretiyor ve montajını yerinde yapıyoruz.

Stand Ve Pano Uygulamalarımızı Görüntülemek İçin TIKLAYINIZ