+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Alüminyum Kutu Harf Tabela Ve Işıklı Kutu Harfler

Alüminyum Kutu Harf Tabela Ve Işıklı Kutu Harfler

Kaynak makinası ile paslanmaz alüminyum kutu harf yapmak basit ve çok fazla işlem gerektirmeden cihaz yardımıyla önce bükülüp sonra simetrik şekil verilerek yapılır. Köşeleri oval, düz, üçgen gibi şekillerde yapılarak harf ortaya çıkartılır. Baskı makineleri kullanılarak içine yerleştirilen alüminyum malzemeye bilgisayardan çizilen harf yardımıyla baskı yapılır ve 3 boyutlu görünüm kazandırılarak gerektiğinde içine ışıklandırma yapılabilmektedir.

Otomatik sistem olan makineler ile verilen komutları alan ve harfi ortaya çıkaran işlemler yapılmaktadır. SD kart özelliği olan makinelere bilgisayarda oluşturulan harfin teknik özellikleri girilir ve kart çıkartılarak makineye takılır. Makine SD kart içerisindeki teknik özellikleri algılayarak alüminyum malzemeden harf bükmeye başlayacaktır. Hava sarfiyatı, alt kıvırma özelliği, 10 ile 18 mm 90 derece bükebilme özelliği hazırlanan harfler oluşturulduktan sonra gerekli renklendirmeler yapılmaktadır. Her türlü işlerde kullanılabilecek ve ürün ile dükkân isimlerini tanıtabilecek düzeye getirilmektedir.

Alüminyum Kutu Harf Ve Işıklı Kutu Harf Tabelalar

Öncelikle paslanmaz alüminyum harfler bilgisayar ortamında tasarlanır ve lazer kesimi yapılır. Daha önce kesimi yapılan sacı ön yüzeyi ile birleştirilerek 3 boyutlu bir görüntü elde edilir. Alüminyum harf tabelalar 1,5mm veya 2mm alüminyum saclar kullanılır. Bu sacların birleştirilmesinde en önemli imalat detayı birleştirme aşamasında sacın deforme olmaması birleşim noktasının arka yüzeyinde herhangi bir kayıp ve kaynak izinin çıkmamasıdır.

Orijinal parlaklıkta bir sorun olmadan görsel bir güzellik katılmaktadır. Yumuşak lehimleme ve kaynak birleştirme gibi iki yöntem kullanılarak harf oluşturma işlemleri yapılmaktadır. Yumuşak lehimleme sıcaklığın 200 ila 250 derece olduğu bir metal birleştirme yöntemidir. Lehim akısı, lehim teli, havya ve pürmüz kullanılarak yumuşak lehimleme yapılabilmektedir. Oluşturulan harf ile kenar sacı araya lehim teli atılarak havya ile birleştirilir ve üst yüzeyi de bu şekilde kapatılarak alüminyum kutu harf oluşturulmuş olur. Bu ve buna benzer tüm işlemleriniz düzenli olarak yapılır. Hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanmak mümkündür.

Kurumsal Fabrika Cephe Tabelalarında Kabartma Harf Tabela Sistemleri

Kurumsal firmaların en çok tercih ettikleri sistemler arasında cephelerine pleksi kutu harf tabela veya krom nikel kabartma harf tabela sistemleri oluyor. Yeni nesil buton led aydınlatmalar ile aydınlatılan tabelalar görünüş olarak oldukça şık ve güçlü duran bu tabelalar daha çok kurumsal firmalar tarafından cephe tabelası olarak tercih edilmektedir.

 

03 Aralık 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN