+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Fileli Paslanmaz Harf Tabela İmalatı Ve Montajı

Fileli Paslanmaz Harf Tabela İmalatı Ve Montajı

Tabelacılık reklam amaçlı kullanılan bir iş alanıdır. Birçok firma varlığını ve bulundukları konumları tabelalar ile müşterilere duyururlar. Çevremizde gördüğümüz iş yerlerinin nerdeyse tamamı hem kanunlar çerçevesince tabela asmak ile yükümlüdür. İstisnanın dışında kalan tüm iş yerleri tabela yaptırmak için hizmet almaktadır. Özellikle açık hava reklamcılığında tabelaların işlevi ve yeri yadsınamayacak kadar büyüktür. Müşterilerin tabela dizaynları grafik ekipleri ve atölyelerin ortak çalışması ile oluşturulmaktadır.

Grafik olarak ölçüleri alınan tabelalar bilgisayar ortamında tasarlanarak atölyelerin imalat kısmına sevk edilmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışı ile profesyonel ekipler işleğinde siparişlerinizi hazırlayarak sipariş alma esnasında verilen sürede teslim etmekteyiz. Gelişen teknolojik malzemeler sayesinde tasarımlarımız günden güne farklılaşmaktadır. Kendini yenileyen kalite anlayışımız sayesinde bu piyasada uzun yıllar var olan bir firmayız. Her türlü öneriniz ve isteğiniz ile size özel tasarımlar oluşturarak firmanızın yüzü olan tabelalarınızı hazırlamaktayız.

Fileli Paslanmaz Harf Tabela Nedir?

Üç boyutlu görüntüye sahip olan tabela türlerindendir. Fileli paslanmaz harf tabelalarda led ışıklar kullanılarak tabelanın ışıklandırılması sağlanmaktadır. Ofislerde, dış mekânlarda ve mağazacılık sektöründe çok fazla kullanılan tabela çeşitlerindendir.

Fileli Paslanmaz Tabela Nasıl Yapılır?

Profesyonel ekiplerimiz tarafından işyerinizin ölçüleri alınmaktadır. Ölçüleri alınan iş yerinizin tabela tasarımı önce grafikerler tarafından bilgisayarda çizilmektedir. Daha sonra ise atölyelerde hazırlanarak siparişiniz oluşturulmaktadır.

Fileli Paslanmaz Tabela Montaj Ve Teslimatı

Fileli paslanmaz tabelanın montajı ve teslimatından sonra oluşacak tüm sorunlarınıza firma olarak destek olmanın yanı sıra firmanın teslimi sırasındaki tüm sıkıntılarınızda da garantili hizmet anlayışı ile sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Tabelaların hammaddelerini kaliteli firmalardan temin ederek uzun yıllar tabelalarınızı güven ile kullanımını sağlıyoruz. Kazancımızın yanı sıra sizin memnuniyetinizde bizler için son derece önemlidir. Ürünlerimizin ve işçiliğimizin arkasındayız.

31 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN