+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Paslanmaz Tabela İmalatı

Paslanmaz Tabela İmalatı

Tüm iş yerlerine ait asılı tabela vardır. Bu tabelalar çok çeşitli olup, paslanmaz olarak yapılan ayrıca çok tercih edilen harf tabelalara bakalım. Firmanın isminin değişik büyüklükte olacak şekilde harf harf yapılan bir tabeladır. İsteğe göre bu harf tabelalar ışıklı olarak da yapılmaktadır. Hangi firmaya yaptıracaksanız o firmaya istediğiniz büyüklüğü vermeniz gerekir. Önemli olan paslanmaz istendiği için paslanmaz malzemeler de çeşitli olduğu için hangi malzemeden istediğinizi belirtmeniz gerekir.

Paslanmaz Harf Tabelasında Kullanılacak Malzeme Seçimi

İstenilen tabela şekline göre ne kadar uygun malzeme kullanılır ise kullanılan malzemenin ömrü de ona göre daha uzun olmaktadır. Paslanmaz harf tabela için 304 kalite 1. paslanmaz malzeme kullanılmalıdır. Bu çeşit malzeme tüm hava şartlarına karşı dayanıklı olan bir malzeme türüdür. 30 cm’ den daha kalın olacak bir harf tabela için zaman ile hava şartlarından dolayı deforme olmaması için ve dalgalanma da yapmaması için kullanılması gereken paslanmaz levhanın kalınlığı da 1,20 mm kalınlıkta olması gerekir.

Paslanmaz Harf Tabela İçin Uygulanabilecek Olan Yazı Türleri

Paslanmaz harf tabela için kullanılacak olan yazı seçimi türünde herhangi bir kısıtlama yoktur fakat kişiler tırnaklı ya da el yazısı tercih ederler ise bu tercihler normal yazı türlerine göre daha yüksek fiyatta olmaktadır.

Paslanmaz Harf Tabelanın Işıklı Olarak Yapılması

İstenilen harf tabela da kullanılacak olan harflerin içine led ya da neon lambaları yerleştirilerek ve bu yerleştirilen led ya da neon lambaların rengi kişinin isteğine göre yapılmakta olup bu şekilde yerleştirildikten sonra ışıklı paslanmaz harf tabela elde edilmiş olur. Harf yüzeyinde de ışık istenir ise harflerin sahip olduğu yüzeylere pleksi uygulanmak sureti ile bu da elde edilir. Bu şekilde elde edilen harflere verilen isim fileli harflerdir.

27 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN