+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Totem ( Pilon ) Tabela İmalatı

Totem ( Pilon ) Tabela İmalatı

Tabela, gelişen sektör nedeniyle her firmanın daima reklam amaçlı ve bulunduğu yeri belirtiyor olması nedeniyle kullanılmaktadır. Özellikle açık hava reklamcılığında pilon tabela modelleri sıkça kullanılan tabelalardır. Direkt olarak sizin istediğiniz dizaynları kendi profesyonel anlayışımız ile forma ulaştırarak bu siparişlerinizi hazırlamaktayız.

Kurumsallık anlayışı ile profesyonel işlere imza atmak firmamızın kalite politikalarından biridir. Dilediğiniz tabelayı atölyelerimizde profesyonel ekipler ile üretebilmekteyiz. Siparişleriniz profesyonel bir kadro ile atolyelerimizde imal edilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte hizmetlerimizi yenilemekte ve çalışmalarımızı farklı tasarımlar ile bütünleştirmekteyiz. Siparişleriniz ve detaylı bilgi için bize ulaşın.

Totem ( Pilon ) Tabela Nedir?

Pilon tabelalar genlikle çift taraflı yüzeyleri olan, otoyol kenarlarında bulunan tabelalardandır. Pilon tabelalar fabrikaların bahçelerinde de kullanılmaktadır. Pilon tabelalar dış mekânlarda çift taraflı görüntü oluşturmak için kullanılır.

Totem ( Pilon ) Tabela Nasıl Yapılır?

Pilon tabela siparişleriniz için profesyonel hizmeti hedefleyen ekibimiz tabelanın yapılacağı alana gelerek gerekli ölçüleri almaktadır. Pilon tabelaların yüksekliklerinin ve yüzey boyutlarının iyi hesaplanması çok önemlidir. Ayrıca ekiplerimiz pilon tabelanın statiğini profesyonel olarak çıkararak çok uzun yıllar bu tabelaları etkili bir reklamcılık anlayışı ile kullanmanızı sağlayacaktır.

Totem ( Pilon ) Tabelalar Hangi Maddeden Yapılmaktadır?

Pilon tabelalar paslanmaz çelik ve krom maddeden üretilmektedir. Pİlon tabelalar dış mekânda kullanımı hedeflenmesi nedeniyle kaliteli malzeme ile üretilmesi hedeflenir. Ayrıca tabelaların gövdesi kompozit yapılı malzemelerden oluşmaktadır.

Pilon Tabelanın Montaj ve Teslimat Sonrası Hizmetleri

Tabelanın montaj ve teslimat aşamasında doğacak her türlü sorununuza etkili ve kalıcı çözümler üreterek teslimini yaptığımız ürünün arkasında dururuz. Tabelacılık sektörünün hammadde ve materyalleri her yıl değişmektedir. Bu değişim siz müşterilerimize sipariş alma esnasında bilgilendirme yapılarak en iyi malzeme sahip tabelayı teslim etmeyi arzu ederiz. Müşterilerden beklentimizi sadece kazanç ile nitelendirmeyerek sizlerin mal teslimatlarındaki memnuniyeti firmamızın etik değerlerindendir.

27 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN