+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Kutu Harf Tabela İmalatı

Kutu Harf Tabela İmalatı

Kutu harf tabelalar en çok kullanılan tabelalardandır, firmaların isimlerini tanıtmak, faaliyet alanlarını göstermek ve yerlerini bildirmek amacıyla kullanılan bir reklam ve tanıtım aracıdır. Firmaların isimlerini ve logolarını belirtmek için Router ve Lazer sistemi ile kesilen harflerden ortaya çıkarılan bir tabela çeşididir. İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanıma uygundur, ışıklı ya da ışıksız olarak uygulanabilir. Bu tabelalar ilgi çekici ve göze hoş görünen bir tasarım olduğu için büyük alışveriş merkezlerinde iç mekanlarda, kapalı alanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Kutu Harf Uygulamaları nasıl yapılır?

İşleme başlamadan önce uygulama yapılacak olan yer tespit edilmelidir, tabelanın büyüklüğüne, şekline, montaj yapılacak olan alana ve işin amacına göre bir şekil tasarlanmalı ve ona göre plan yapılmalıdır. Planlar düzenlendikten sonra harfler Router ve Lazer kesicilerle belirlenen ölçülere göre kesilir ve boyanır. Boya seçimi yapılırken hava şartları, güneşe olan konumu, ışık alma durumu ve firmanın ismi ve faaliyet gösterdiği işler de dikkate alınarak renk seçimi yapılmalıdır.

Boyanın kaliteli olması paslanmaya karşı bir koruma olur. Montaj yapılırken uzman kişilerce yapılmalıdır, harflerin yerleştirilmesi ve tabelanın sabitlenmesi önemlidir.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir ?

Plexiglas kutu, dekota kutu, Alüminyum kutu, Paslanmaz krom kutu, Pirinç kutu, Köpük kutu olarak hazırlanmaktadır. Kutu harf tabelalar firmanın reklamını en iyi şekilde yapmasına olanak sağlayan tabelalardır. Tabelada firmanın ismini ve logosunu en iyi gösteren ve dikkat çeken tabela çeşidi olarak bilinmektedir. İç ve dış mekanlarda etkileyici, zarif ve şık duruşuyla dikkat çekmektedir. Kalabalık alanlarda dahi her yerden görünebilir, okunabilir ve dikkat çeken bir sistem olarak uygulanmaktadır.

27 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Bahtiyar dedi ki:

    Kutu harf tabela işini oldukça iyi yapan bir firma tebrik ediyorum.

BİR YORUM YAZIN