+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Yönlendirme Tabela Sistemleri

Yönlendirme bilgi verme ya da tanıtım yapma amaçlarıyla yapılan ve genellikle de bina dışlarına konulan, belirli kalıplarla monte edilen platformlara tabela deniyor. Firmamız da birçok açıdan farklı sektörlere özel tabelalar üretiyor. Gebze bölgesinde uyarı ve ikaz tabelaları arasında üst sıralarda yer almamızın en büyük kanıtı da farklı sektörlere uygun şekilde tabela üretimi yapmamızdır.

Günümüzde ticari sektöründe şirketler ofisler iş yerleri tabelalar sayesinde şirketlerinin isimlerini tanıtırlar. Ticari sektörde üst sıralarda yer almak istiyorsanız siz de kendi firmanıza uygun tabelayı bize sipariş edebilirsiniz.

İSG Ve Bahçe Yönlendirme Panoları İmalatı

Firmamız farklı sektör alanlarına özel tabelalar üretmektedir. Hem üretim hem de tabela montajını biz gerçekleştiriyoruz. Bizimle uyarı ve ikaz tabelaları inşaat tabelaları fabrika İSG tabelaları gibi siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Şirketlerin iş yerlerinin isim tanıtım tabelalarını ve reklam pano tabelaları konusunda da üretim hizmetlerimiz var.

Işıklı kabartmalı harf detaylı tabelalar sayesinde ticari sektörde sizin firmanızın tanıtımını güzel bir şekilde yapıyoruz. Çalıştığınız alanda geniş bir menzilde görülebilecek şekilde ilgi çekici ve diğer tabelalardan farklı modellerde ürünler üretiyoruz. Gebze tabela olarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

İç Mekan Yönlendirme Ve Uyarı Levhalarında Pleksi Tabela Modeli

Son dönemlerde farklı iş sektörlerinde çalışmalar yapan şirketler pleksi kutu harf tabela modellerimizi tercih ediyor. Pleksi tabelalar içerisinde akrilik malzemeler olduğundan dolayı oldukça dayanıklıdır. Bundan dolayı kullanıldığı alanlarda bu özelliği ile ön plana çıkıyor.

Akrilik malzemeler kullanılarak üretilen bu tabelalar sayesinde hava şartlarının değişmesi durumlarında dahi tabelada bir zarar oluşmaz. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda dahi pleksi tabela ürünümüz ilk günkü kalitesini korur ve bu sayede müşterilerimizi memnun eder. Eğer siz de kalite uzun süreli kullanım ve ilgi çekicilik gibi kriterlerde bir tabela yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve bu modelde tabela sipariş edebilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Özellikleri; Pleksi harf tabela çeşitlerindeki en önemli özellik dayanıklı olmasıdır. Bunun yanı sıra döküm malzemesinden üretiliyor olması da uzun süre boyunca kullanılan bir tabela olmasını sağlar. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda bu harf şeklinde tabelalar kullanılabiliyor.

Reklam yapmak için de kullanılan bu tabelalar hava şartlarından dolayı da deforme olmazlar. Bundan dolayı üretimini ve montajını yaptığımız pleksi tabela modellerimiz sizler için uzun süre kullanılabilir ürünlerdir.İç mekanlarda dekoratif amaçlı kullanıldığında harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Ofis yönlendirme tabelaları ve uyarı ikaz levhalarında kullanılabilir.

Acil Çıkış Levhaları Ve Uyarı İkaz Levhalarında Işıklı Tabelalar

Tabela üretimleri başladıktan sonra teknolojinin ilerlemesi sayesinde farklı modellerde ve farklı özelliklerde tabelalar da ortaya çıkmaya başladı. Firmamız müşterilerimizin isteğine göre daha dikkat çekici tabelalar üretmekteyiz. Bu kapsamda da özellikle ışıklı pano ve tabelalar oldukça tercih edilen üründür.

Monte edildiği alanda geniş bir görüş imajı uyandıran bu ışıklı tabelalar özellikle eczanelerde çok sık tercih edilir. Geceleri nöbete kalacak eczaneler ışıklı tabelalarını açarak insanlara adeta ben buradayım diye bir imaj verir.

Bunların yanı sıra ışıklı kurumsal firma tabelaları da değişik sektörlerdeki büyük firmaların tercihleridir. Firmalar cadde üzerinde daha çok dikkat çekici olmak adına ışık detaylı tabelaları yaptırmak isterler. Bu tabelaların ışık detayı özellikle de akşam saatlerinde devreye girer ve havanın da kararmasıyla sıradan tabelaların aksine dikkatleri üzerine çeker. Tabeladan çıkan ışık detayı sayesinde o firmayı ya da o iş yerini arayan kişiler de daha rahat bir şekilde iş yerini bulurlar.

Işıklı acil çıkış levhaları ise fabrikalarda ve işyerlerinde mutlak suretle olması gereken tabelalardır. Yine firmamız her türlü acil çıkış ve iç mekan ışıklı armatürlerin imalatını ve montajını yapmaktadır.

Özel İmalat Reklam Panoları İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz

Farklı iş sektörü içindeki firmalar ve şirketler kendi markalarının tanıtımlarını yaparlarken reklam sektöründen yararlanırlar. Yapılacak olan reklamlarda özellikle de reklam panoları son zamanlarda çok sık tercih edilir. Caddelere ve sokaklara özellikle de birçok insanın gün içinde önünde geçtiği yerlere bu reklam panoları asılır. Bu sayede firma kendi markasının tanıtımını da güzel bir şekilde yapmış olur. Her sektör için her marka için en kaliteli reklam panolarının üretimini yapıyoruz. Üstelik üretimlerini yaptığımız reklam panolarının montaj işlemini de biz yapıyoruz.

Işıklı reklam panoları sıradan reklam panolarının da önüne geçerek ışık detayı ile dikkatleri daha kolay üzerine çeker. İnsanların ışık detaylı olan bu reklam panosunun önünden geçerken ışık detayına gözü takılır ve ardından da bizim ürettiğimiz ilgi çekici reklam panosundaki marka tanıtımını izler. Bu sayede çalıştığımız firmaların markalarının gelişimini sağlar ve kaliteli panolarımız ile onların marka değerini arttırırız.

Işıklı Kutu Harf Tabela Örnekleri İçin TIKLAYINIZ