+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Gebze Reklam Tabela

Tabela kullanımı ile beraber firmanızı dikkat çeken ve çok daha bilinir bir hale getirme imkanımız var. Gebze bölgesinde ve civarında İstanbul da dahil olmak üzere elde edebileceğiniz kaliteli tabelaların çoğunun firmamızın elinden çıktığının da ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. Firmamız aracılığı ile ortaya koyulan tabelaların fiyat bakımından da diğer tabelacılara göre çok daha uygun olduğu ayrıca belirtilmesi gereken noktalardan bir diğeridir.

Gebze bölgesi içerisinde reklam tabela konularında başta kutu harf tabela ve led ışıklı tabelalara kadar birçok çeşitten dilediğiniz gibi faydalanabilir ve uygun fiyatla ile mağazanızı daha tanınır ve bilinir bir hale getirme imkanını da yakalayabilirsiniz. Sade tasarımları tercih eden kişilerin de memnun kalabilecekleri tarzda farklı ürünler de kişilere sunulmaktadır. Tarz ya da model konusunda kesinlikle kendinizi sınırlandırmamalısınız. Bütün isteklerinizi karşılayabilecek olan farklı modellere firmamızın ofisine gelerek ya da online olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Kabartma Tabelalar ile İlgi Çekici Bir Konsept Oluşturun

Kabartma tabela işin ehli olan kişilerin elinden çıkarsa görsel olarak harika bir etkiye sahip olabilir. Özellikle firmamız kabartmalı tabelaları bir diğer yandan da ışıklar ile donattığı için elde edeceğiniz sonucun çok daha verimli olacağının belirtilmesi gerekmektedir. Kabartma tabela ile hem sembol hem de isim ve harf gibi detayları yazdırabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Işık renginden harflerin yazı tipine kadar her bir detay sadece sizin istekleriniz üzerine kurgulanmış bir şekilde ortaya çıkarılacaktır.

gebze çatı tabelası örnekleri

Tabelanızı sipariş ettikten sonra size tahmini bir teslim zamanı da bildirilecektir. Bu teslim zamanında herhangi bir değişim olmayacağı ve eğer bir aksaklık meydana gelirse firmamız tarafından gerekli olan bilgilendirmelerin her birinin yapılacağından emin olabilirsiniz. Montaj konusu da birçok kişinin aklını karıştıran noktalardan bir tanesidir. Montaj için farklı bir firma ile iş birliği kurmadan direkt olarak bütün sorumluluğu firmamıza bırakarak süreci tamamlayabilirsiniz.

Tabela Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Tabela seçerken etkin bir şekilde müşterileri etki altına alabilecek olan renkleri ve tasarımları içerisinde bulunduran ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Örneğin göz zevkini bozacak ve göze çok fazla çarpan modeller seçildiği zaman müşterilerin ilgisini çekmek yerine tabela kişileri mağazadan uzaklaştırmaktadır. Ne sönük kalacak kadar renksiz ne de sokağın en göz alıcı tabelası olmayacak kadar parlaklık bulunduran modellerin tercih edilmesi çok daha verimli bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Tabela model seçimi kadar bu tabelanın hangi firma tarafından ortaya koyulacağı ve imal edileceği de büyük bir önem arz etmektedir. Firmamız ile iş birliği kurduğunuz takdirde çok kısa bir sürede yüksek verim elde edebileceğiniz, kalite bakımından da herhangi bir sıkıntısı olmayan tabelanızı teslim alabileceğiniz de belirtilmelidir.

Daha önce firmamızdan hizmet almış kişilerin yorumlarına göz atıldığı zaman ne denli büyük bir memnuniyet sergilendiğinin de altı çizilmelidir. Siz de dilediğiniz gibi model ve renk bakımından tercihinizi yapmalı ve hemen akabinde telefon ile firmamızı arayarak siparişinizi vermelisiniz. Vereceğiniz siparişin hangi alanda ve nasıl mevsim koşullarında kullanılacağını da belirtirseniz firmamız buna uygun olarak farklı düzenlemeler de ortaya koyabilir. Yağış ve rüzgar olan bölgelerde kullanılacak olan tabelaların montajsında ayrıca özenli davranılmakta ve sabitlemek adına da ek önlemler alınmaktadır.

kocaeli gebze tse reklam tabelası

Fabrika Tabelası Üretimi ve Dikkate Alınması Gerekenler

Gebze bölgesindedeki fabrika tabelası ve fabrika tabelaları diğer tabela türlerine göre daha sağlam bir materyalden imal edilmelidir. Bu konuda firmamız hem kirlenmelere hem de sarsıntılara karşı gerekli önlemlerin alındığı bir sistem kurmaktadır. Tabelanızı nerede ve hangi koşullarda kullanacağınızı da belirtirseniz en azından genel hazırlıklar bu koşullara uygun bir şekilde gerçekleştirilir.

Işıklandırmanın iş sahası içerisinde dikkat dağıtıcı bir unsur olmamasından tutun sanayi bölgesi içerisinde bulunacak ise direkt olarak hızlı kirlenebilir bir materyalden de imal edilmemesi gerekmektedir. Kullanacağınız tabela hangi ortama monte edilecek olursa olsun gerekli olan bütün adımlar firmamız tarafından atılacak ve önlemler de alınacaktır. Bu konuda herhangi bir endişeniz olmamalı, tüm adımlar firmamızın güvencesi ile halledilecektir.

Çatı Tabelaları Hangi Malzemeden Yapılır Dayanıklı Mıdır ?

Çatı tabelası seçimi yaparken özellikle sağlam bir yapı üzerine oturtulmuş olan sistemleri tercih etmeniz önerilmektedir. Seçmiş olduğunuz tabela sisteminin firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde dilediğiniz alana monte edileceğinden de herhangi bir kuşkunuz olmamalıdır.

Montaj işlemleri için firmamıza ödemeniz gereken ekstra bir ücret bulunmamaktadır. Harf şeklinde tabelalar çatı konstrüksiyonu üzerine oturtulabilmektedir. Bu nedenle firmanızın adını harfler ve simgeler ile hoş bir tabela şeklinde tasarlatma gibi bir imkanınız da vardır.

Çatı tabelalarının dayanıklı olup olmadığı da sıklıkla dile getirilen sorulardan bir tanesidir. Çatı tabelalarının dayanıklılığı ile alakalı olarak herhangi bir sorun yaşamanız için firmamız alanın en dayanıklı ürünlerini ortaya koymaktadır. Siz de kısa bir süre içerisinde siparişinizi vererek uzun süreler boyunca kullanacağınız kaliteli bir tabela sahibi olabilirsiniz.

kanca tabela kutu harf alüminyum

Seçmiş olduğunuz tabelanın dayanıklı olması için montajının alanın uzmanları tarafından tamamlanması gerekmektedir. Firmamız ücretsiz olarak bu alanda sizi destekleyecek ve montajın da sorun yaşanmadan tamamlanmasını sağlayacaktır. Montaj aşamasında kullanılan materyallerin bile onaylı olasına özen gösterilmektedir.

Kocaeli gebze bölgesinde oldukça fazla kurumsal fabrika olduğundan bu tarz tabelaları çatıları müsaittir. Referanslarımız içerisinde gebze reklam ve tabela sektörü içerisinde yapmış olduğumuz çatı tabelalarını görebilirsiniz.

Işıklı Reklam Panoları Yapımı ve Modeller Hakkında Bilgilendirme

Firmamızın en yetkin şekilde sunduğu ürünlerden bir diğeri de ışıklı reklam panoları ve tabelalarıdır. Bu konuda firmanızın amblemlerine uygun olan çok farklı ürünler bulabilirsiniz.

Aklınızda bir tasarım varsa bunun direkt olarak anlatımını firmamıza yaparsanız anlattığınız ile birebir aynı şekilde tabelanız tasarlanacaktır. Aklında tasarım fikri olmayan kişilerin de göz atabileceği farklı kataloglar bulunmaktadır. Kataloglar üzerinden dilediniz modeli seçerek firmanıza uyarlanmasını talep edebilirsiniz.

Işıklı reklam panoları ile mağazaların donatılması müşterilerin ilgisini çekmek adına çok büyük bir önem arz etmektedir. Burada dikkat çekiciliğin seviyesinin ayarlanması oldukça önemlidir. Örneğin seçilmiş olan ışık rengi çok solgun olursa ve tasarıma da iyi bir şekilde oturtulmazsa müşteriler mağazanızın adını dahi okumadan önünüzden geçip gidecektir.

Bu ayarlamaların ve planlamaların her biri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ölçüler, ışık sistemi, tabelanın nerede kullanılacağı ve firmanızın vizyonu da göz önünde bulundurularak gerekli olan üretim adımları atılacaktır. Bu konuda uzmanlarımız hiçbir ek ücret almadan sizinle bilgi alışverişi gerçekleştirecektir.

Kurumsal Tabela Seçimi ve Tasarım Özellikleri

Işıklı kurumsal firma tabelaları tasarım bakımından özen ile seçilmelidir. Resmi bir görünüme sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda görsel bakımdan dikkat çekici de olması gereken bu tabelaların firmamız tarafından uzmanlık ile ortaya koyulduğu da farkında olunması gereken noktalardan bir tanesidir.

Pleksi kutu harf tabela şeklinde bir kurumsal tabela tasarlatmak isterseniz ofisinizin hemen girişine firmanın adınızı ve iş tanımınızı dahi çok hoş bir tasarım ile ortaya koyabilirsiniz. Müşterilerimizin bu konuda herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadıkları da eklenmesi gereken bilgilerdedir. Her bir tasarım unsurunu ve materyali seçerek firmanızın tabelasını oluşturabilirsiniz. Hangi materyalden hangi tarz tabela yaptırırsanız yaptırın elde edeceğiniz ürünün sonucunun oldukça kaliteli olacağından emin olabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız telefon aracılığı ile firmamıza erişebilirsiniz.

Bölgemizdeki Tabela Çalışmalarımızı Gebze Tabela Linkinden Görüntüleyebilirsiniz.