+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Bir firmanın reklamını yapabilmesi ve kendini tanıtabilmesi için reklam tabelası şarttır. Tabela olmadan bir mekanda yerleşip iş yapmak mümkün değildir. İş yerinin adını, unvanını, işin şeklini, telefonunu dışarıdan görülebilecek şekilde iş yapılan mekanın camına, duvarına, önüne bir şekilde monte ettirmek gereklidir. Önünden geçen insanlar kolay bulabilsin diye, işi olanlar rahatlıkla ulaşabilsinler diye ve yapılan iş amacına ulaşsın diye bir şekilde kendini tanıtmak durumundadır.

Pleksi kutu harf tabela, bir firmanın görsel tanıtımını yapabilmesi ve işinde başarılı olabilmesi için reklamını yapabileceği en iyi tabela çeşididir. Dikkat çekici, hoş bir görüntüsü olan, şık ve gösterişli bir tabeladır. Pleksi harf yapımı özen isteyen ince bir işçilikten geçmektedir, harfler hazırlanırken dikkat edilmeli ve hassasiyetle çalışılmalıdır. Pleksi, plastik bir malzemedir, serttir, şekil vermesi biraz zordur bu yüzden malzemeyi işlerken zarar vermemek için usta ellerden çıkması önemlidir. Plastik malzemeyi kesebilmek için yumuşatılarak şekil verilir ve kesilir.

Pleksi Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Işıklı pleksi kutu harf tabela; tabela hazırlanırken ışıklandırma sistemi uygulanır ve hava karardığında ışıkları yanar böylelikle karanlıkta bile firmanın reklamı yapılmaya devam eder. Bu tür tabelalar özellikle önemli iş alanında bulunan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Hastane, otel, alışveriş merkezi, restoranlar, barlar, cafeler gibi iş alanlarında kullanılmaktadır.


Işıksız pleksi kutu harf tabela; bu tür tabelalar her firmanın kullandığı daha sade ve sıradan türlerdir. Her iş alanında reklamını yapmak isteyen firmalar tarafından seçilmektedir.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları Nasıldır?

Tabela uygulanacak yerin ölçülerine göre, alanın genişliği, yüksekliği, harfin boyutları, harf sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Normal şartlarda pleksi malzeme ile yapılan tabelalar işçilik ve montajı zor olduğu için diğer tabela çeşitlerine göre fiyatları biraz daha farklı olmaktadır.

27 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Gürkan MUT dedi ki:

    Firma kutu harf tabela sistemlerinde oldukça başarılı herkeze tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN