+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Gebze’de Dükkan Tabela Örnekleri Ve İmalatı

Gebze’de Dükkan Tabela Örnekleri Ve İmalatı

Günümüz teknolojisini yakından takip ederek reklam piyasalarından görsel baskı tasarımlarındaki güncel gelişmelere kadar tüm piyasalara hakimiz. Müşterilerimizin talepleri bizim için önemli olduğu için dükkan tabelalarından, fabrika tabelası ya da işletmelerin ihtiyacı olan tüm talepleri en iyi şekilde profesyonel bir çalışma ile gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda bu yazımızda sizlere dükkan ve işyeri tabela çeşitleri ve örnekleri ile alakalı bilgiler aktaracağız.

Çeşitli müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermekle beraber, uzun ömürlü, yenilikçi ve modern yapıya uygun olarak birbirinden farklı tabela tasarımlarını sizler için yenilerek ve gelişerek üretiyoruz. Ayrıca tüm bunların söz verdiğimiz gibi uygun fiyat alternatifleri, zamanında teslim ve montajlama hizmetlerini de yaparak, memnuiyetiniz odaklı çalışmaktayız.

Farklı Dükkan Tabela Örnekleri ve Tasarımları

Dükkanların verdiği ürün ya da hizmete bağlı olarak, görsel temsilin yansıtılması her zaman önemlidir. Rekabetin yoğun olduğu günümüzde, kullanıcıların beklentilerini karşılamak ve güven algısını sağlamakta büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden de, sizler adına yoğun çalışmaları takip ederek taleplerinize uygun olarak, dükkan tabela üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu tür tabelalarda;

cephe tabela modelleri

 • Işıklı sistemler ya da ışıksız sistemler bulunabilmektedir
 • Sizler için alüminyum kutu harf tabela sistemleriyle, dışarıdan bir hayli ilgi çeken üretimleri de yer alır
 • Pleksi kutu harf imalatlarımız ve aynı zamanda Sac harf tabela üretimlerimizde bulunur
 • Dekoratifi ve ışıklı çeşitli tabela örneklerinden, dükkanınızı temsil edecek totem türündeki tabela üretim ve montaj hizmetlerini de sizler adına sağlıyoruz.

Ayrıca paslanmaz harf imalatlarından, kaliteli statik boya ve çeşitli yazı tiplerine kadar da bir dizi farklı tabela üretimlerimiz bulunur. Tüm bu çalışmalarımız sizlerin beklentilerine uygun olacak şekilde gerçekleştirmekte ve düzenlenmektedir.

Krom Nikel Tabela Örnekleri İçin TIKLAYINIZ

Müşterilerin Taleplerine Göre Kaliteli ve Profesyonel Tabela Üretimleri

Siparişlerde ön plana çıkan birkaç husus vardır. Bunlar sizlerin ne kadar büyüklükte tabela istediğinizden, bunun yazı ölçekleri, renk, tasarım ve duruşuna kadar farklı isteklere göre  ele alınabilir. Bizim işimiz ise sizden gelen talepleri, teknolojinin yardımıyla en üst kalitede ele alarak üretmektir. Bunun içinde doğru bir çalışma prensibine sahip olarak, müşterilerimizin her açıdan istediğini vermeye her daim çalışıyoruz. Gebze bölgesinde tabelacılar arasında bizlere sunacağınız tüm siparişleriniz her zaman önemlidir. Bu yüzden;

 • Tabeladaki harflerin ya da genelinin ışıklı mı, ışıksız mı olacağına karar verebilir
 • Işıklı bir harf tabelası istiyorsanız, harfin önünden, yanından ya da önden-yandan olacak şekilde ışıklandırma sistemini belirleyebilir
 • Dükkanın ya da markanızın ismi ne ise onu bize bildirdikten sonra hangi uzunluk ve ölçekte olduğuna karar verebilir
 • Tabelanın duruş açısı, yazıların gelişi ya da aralıklarına kadar yine seçenekleri belirleyebilir
 • Yazının fontunu yani yazı tipini seçerek özgün bir seçenek oluşturabilir
 • Rengini ve diğer bir takım özelliklerini de ayarlayarak

bizden istediklerinizin listesini çıkarabilirsiniz. Sizlerden gelen tüm bu talepleri pleksi kutu harf tabela örnekleri ya da ışıklı-ışıksız tabela modellerinden, totem tabela türlerine kadar ince bir çalışma ile üretiriz. Ayrıca tasarımcılarımız sizlere daha iyi hizmet vermek adına her zaman hazır olarak görev yaparlar. Temel gayemiz sizin beklentilerinize göre bir üretimi gerçekleştirebilmektir.

Siparişlerinizi Verdikten Sonra Montaj Hizmeti

Profesyonel olarak çalışma adabı hizmette her zaman önemlidir. Bunun iş söz verildiği gibi teslim tarihinde gerçekleştirebilmekte bizim temel amaçlarımız arasındadır. Bu yüzden deneyimli ekiplerimiz, bizden talep ettiğiniz tabelayı dükkanınız ya da işletmeniz için en uygun şekilde yerleştirir. Montajını titizlikle yaptıktan sonra aklınızda takılan hususlara da yanıt verirler.

Müşterilerimize sağladığımız imalat ve montaj hizmetleri her açıdan önemli olduğundan sizlere üretim öncesinde, üretim safhası ve montaj hizmetlerine kadar bir bütünlük içerisinde, tabela imalatı hizmetlerini profesyonel şeklide vermekteyiz.

kutu harf tabela örnekleri

Tabela Üretiminde Fiyat Alternatiflerimiz Nasıl İşliyor?

Fiyatlar söz konusu olduğunda rekabet ön plana çıkar. Rekabet dolu piyasalarda ise kalite, müşteri memnuiyeti ve profesyonel bir çalışma sistemi önemlidir. Bizde sizlere Gebze tabelacı olarak rakiplerimizden farkımızı ortaya koyacak, edepli bir üretim ve montaj hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Bunu sınırlamıyor ve ihtiyacınıza göre ne uygunsa onu üretebilme adına önemli bir çabayı sarf ediyoruz. Tam da bu sebeple fiyatlarımızın sizlerin beklentilerini vermesinin sebebi;

 • Kullandığımız araç ve gereçler, teknolojik olan cihazların bize ait olması
 • Kesimleri kendimiz yapmamız ve aynı şekilde montajını da yine sizler adına gerçekleştirmemiz
 • Kendi profesyonel ekiplerimize sahip olmamız
 • Önemli ve güçlü anlaşmaları yaparak, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilme gayemiz
 • Uzun süredir bizimle çalışan deneyimli ekiplerimizin bulunması
 • Görsel tasarım alanları dahil olmak üzere, renklendirmeler ya da diğer tüm çalışmalarımızda uzman ekiplerimizin yer alması
 • Çeşitli bilgisayar programları kullanarak sizler için ışıklı reklam panoları dahil olmak üzere daha iyisini gerçekleştirmemiz

Bunlar arasında yer alır. Yani sizin dükkan ya da işletmeleriniz için ne istediğinizi anlıyor ve ardından isteklerinize göre bir rehber yol sunuluyoruz. Bu yol sizler adına, hedeflerinize ve amaçlarınıza yönelik olmakla birlikte verdiğiniz paranın da karşılığını almanızı sağlıyor.

Dekoratif Modellerde Tasarlanan Işıklı Harf Tabelalar

Günümüzde daha iyi bir müşteri etkisine sahip olabilmek için çeşitli girişimler ön plana çıkar. Tabelaların buradaki etkisi, müşterilerin gönüllerine güven duygusunu vermek ve kaliteli bir atmosferi oluşturmaktır. Tam da bu noktada modern bir dekoratif yapıya uygun olarak tasarlanan dekoratif ışıklı tabela sistemleri bulunur. İşletmeleriniz için özel olarak tasarlayabileceğiniz bu tür tabelalar size gece vakitleri de, işletmenizin isminin belirgin şekilde görülmesine olanak verecektir. İstediğiniz renk ve boyutlara göre talep edebildiğiniz bu hizmet, doğru bir kabartma tabela üretimleriyle beklentilerinizi almanızı da sağlar.

Dükkanlara Özel Işıklı Tabela Türleri ve İmalatı

Çeşitli aydınlatma sistemleri kullanılarak, profesyonel ve kaliteli bir çalışma biçimi ile  tabela üretimleri gerçekleştirilir. Işıklı tabelalardaki sistemlerde; Ledler, floresan ya da neon gibi aydınlatmalarla desteklenerek harika bir etkinin oluşmasını sağlar. Bu sayede işletmeleriniz adına görsel açıdan tatmin eden ve geceleri de logonuzun yansıtıldığı bir tabelaya sahip olabilirsiniz. Genel anlamda ışıklı kurumsal firma tabelaları sistemine benzer şekilde ihtiyaçlarınıza göre bir tabela üretimlerini sağlıyoruz.

Tasarımları baz alınırken ışığın hangi alanlardan ve yazıların rengine ya da ışığın arka planda bıraktığı yansımalara kadar ince bir sistem uygulanır. Örnek olarak YAZI kesilmesi kırmızı iken, arkasına beyaz bir ışık eklentisi uygulandığında oldukça güzel bir görüntü ortaya konulabilecektir. Genellikle alüminyum ile üretimlerin yapılmasının yanı sıra pleksi dahil olmak üzere vinil ya da daha farklı baskı türleri tercih edilebilmektedir. Bu sayede ışık yansıyarak tabela üzerinde göze hoş gelen bir görüntü halini de oluşturmaktadır.

Işıklı led sistemlerinde genelde iskeletin etrafına uygulanan ve ışığı ön ya da yanlardan geçiren pleksi kullanılmaktadır. Böylece ışığın aynı döngü içerisinde eşit bir biçimde yansıtmaktadır. İstenilen renkler ve ışık düzenlerini sizler için hazırlayarak, profesyonel olarak kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Işıksız Tabela Üretimleri ve Montajları

Işık tercihi olmayanlar adına da birbirinden farklı ve ilgi çeken çeşitli tabela üretimlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Çeşitli işletmelerin tercihi olan bu tabela modellerinde gün ışığında rahatlıkla fark edilen ve farklı olarak tasarlanabilen modelleri barındırır. Kalite her tabela üretiminde olduğu gibi ışıksız olan tabelalar içinde önemlidir. Bunun için paslanmaya karşı dirençli olmalı ve güvenlik tedbirleri de üst düzeyde alınmalıdır. En uygun ve ekonomik fiyat alternatiflerinin de olması sizlere harika bir reklam olgusunu işletmeniz adına sağlayacaktır.

Kurumsal Firma Tabela Örnekleri İçin TIKLAYINIZ

01 Şubat 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN