+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Gebze İçerisinde Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı Ve Montajı

Gebze İçerisinde Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı Ve Montajı

Tabela kullanımı reklamcılığın ve tanıtımın olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Gebze, İstanbul ve Kocaeli bölgesinde karşı karşıya kalacağınız firmaların büyük bir çoğunluğunun tabelaları firmamızın elinden çıkmıştır. Dayanıklı ürün üretimi konusunda oldukça yetkin bir yapıya sahip olan firmamız montaj işlemlerini de hiçbir ücret almadan gerçekleştirmektedir. Gebze bölgesinde ışıklı kutu harf tabela çalışmalarının yanı sıra, çatı tabelası ve fabrika tabelası da dahil olmak üzere birçok farklı model ve türde üretim yapabilen firmamıza telefon aracılığı ile ya da bizzat ofisimize gelerek sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişin direkt olarak aynı şekilde imal edileceğinden de herhangi bir şüphe duymamalısınız.

Işıklı Kutu Harf Tabela Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Harf şeklinde tabelalar ile firmanızın ismini yazdırabilir ve bir reklam unsuru olarak tanımınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Harf şeklinde tabelalarda ortaya koyulan yöntemler firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Markamızca belirlenmiş olan kurallara göre hem dayanıklılık hem de kalitenin en ana unsur olarak belirlendiği belirtilmelidir. Özellikle tabelaların seçiminde ve montajında uzman kişilerden ve çalışanlarımızdan yardım alarak uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz bir yapı ortaya koyabilirsiniz.

Tabelanızın nasıl bir ortamda kullanılacaksa onu da mutlaka firmamıza belirtmelisiniz. Bu şekilde dayanıklılık konusunda sorun çıkarmayacak olan materyallerin seçimi için yönlendirilebilirsiniz. Örneğin bir mağazanın tabelası ile sanayi bölgesinde bulunan fabrikanın tabelasının aynı özelliklere sahip olması beklenemez. Fabrika tabelalarında bu nedenle çok daha dayanıklı olan materyallerin kullanılması konusunda da ayrı bir çaba sarf edilmektedir. Firmamız tabelanın kullanılacağı ortama göre analizler yaparak dayanıklılığın ya da ışık seviyesinin ne düzeyde olması gerektiği ile alakalı gerekli ayarlamaları da yapacaktır.

kutu harf imalatı

Işıklı Reklam Panosu ve Tanınırlığın Artması İçin Atılması Gereken Adımlar

Işıklı reklam panoları dikkat çekiciliği artırabilecek olan en önemli aşamalardan bir tanesidir. Seçmiş olduğunuz pano veya tabelalarda ışık kullandığınız zaman akşam saatlerinde de dikkat çekiciliğin aynı derecede yüksek olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle kış mevsimlerinde hava neredeyse 5 civarı karanlık olduğu için reklam panolarının ışıklı olması markanızın tanıtımını direkt olarak olumlu yönde etkileyebilecek olan sistemlerden bir diğeridir.

Işıklı kurumsal firma tabelaları kapsamında model bakımından ya da tablanın ışıklandırılması, tarzı ile alakalı tam manası ile kendi isteklerinize dayanan seçimler yapma imkanınız bulunmaktadır. Firmamız bu konuda müşterilerine çok büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Model konusunda aklınıza takılan bir nokta olursa uzmanlarımızdan da yardım alarak seçim yamanızı daha olay bir hale getirme imkanını da elde edebilirsiniz. Firmanızın sembolleri ve duruşu ile ilişkili olan seçimler yaparsanız sizin için çok daha verimli bir sonuç ortaya çıkacaktır. Reklam panolarının dayanıklılığı konusunda da endişe duymamalısınız. Özellikle firmamızdan daha önce alışveriş yapmış olan kişilerin yorumlarına bir bakıldığı zaman aldıkları hizmetten ne denli memnun oldukları daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Pleksi Tabelalar Dayanıklı Mıdır?

Pleksi plastik cam olarak tanımlanan son dönemlerde oldukça popüler bir yere sahip olmaya başlayan ürünlerden bir tanesidir. Pleksi ürün kullanacak olan kişilerin kırılmalara ve herhangi bir dış faktörden alınacak zararlara karşı temkinli olmaları gerekmektedir. Ürün firmamızın elinden çıkmışsa güvenlik ile alakalı bir sıkıntı yaşanmayacağı da eklenmelidir. Pleksi üzerine çok farklı baskılar yapılabildiği gibi bizzat bu materyalden yapılmış olan harflerden oluşan tabelalar ile de dükkanınızı daha tanınır bir hale getirme imkanını elde edebilirsiniz.

Firmamız tarafından pleksi tabela uygun fiyatlar ile üretilmektedir. Fiyat uygun olmasına rağmen aldığınız hizmet kalitesinin oldukça üst düzeyde olacağının da altı çizilmesi gerekmektedir. Dayanıklılık konusuna değinmek gerekirse pleksiden imal edilmiş ürünlerde dayanıklılık konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için firmamız tarafından uzman bir hizmet verilmektedir. Bir sorun ile karşılaşsanız bile bakım ve onarım konusunda firmamızdan destek alma ve ücretsiz bakım yaptırma gibi bir imkanınız da söz konusudur.

Pleksi kutu harf tabela siparişi vererek mağazanızda hem görsel bakımdan hem de maliyet bakımından oldukça avantajlı olan bir ürün satın alabilirsiz. Yaptıracağınız tabelanın çok büyük boyutlarda olması da gerekmemektedir. Örneğin sadece ofisinizin kapısına firma adınızı yazdırmak isteyebilirsiniz. 30×30 boyutlarında bile pleksi tabelalar imal edilebilmektedir.  Bu konuda aklınızı karıştıran bir nokta olursa firmamızdan ayrıca destek alabilirsiniz. Telefon aracılığı ile ya da direkt olarak mağazamızı ziyaret ederek süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Hangi modelin ne kadar fiyata satışa sunulduğu ve imal edildiği sizin talep ettiğiniz özelliklere göre değişim gösterebilmektedir.

Alüminyum Kutu Harf Tabela Kullanışlı Mıdır ? Model Seçenekleri Nelerdir?

Işıklı Alüminyum kutu harf tabela sistemleri hem dayanıklı olması ile hem de dilediğiniz şekle hızlı bir şekilde girmesinden kaynaklanarak mağazalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Alimunyum kutu tabelalarda dilerseniz semboller ile dilerseniz de firmanızın adını yazdırarak aklınızda oluşturmuş olduğunuz tabelayı gerçeğe yansıtabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile uzman ellerden çıkış olan bu tabelaları uzun seneler boyunca kullanacağınızdan ve kullanım ile alakalı olarak herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alüminyum tabelaların imal edilmesi sırasında harfleri tek tek 3 boyutlu olabilecek bir şekilde bu materyalden imal edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir alüminyum düzlemin üzerine dilediğiniz marka adını ve hatta sloganı dahi yazdırma imkanınız da bulunmaktadır. Bu şekilde imal edilen tabelaların kullanımlarının çok daha uzun ömürlü olduğu imalathanemizde uzman olarak hizmet veren kişiler tarafından da sıklıkla dile getirilmektedir. Fiyat açısından herhangi bir farklılık ile karşılaşmayacaksınız.

Boyut ve ölçü, yazdırmak istediğiniz markanın sloganın uzunluğu ödemeniz gereken tutarı belirleyen kriterleri başında gelmektedir. Mağazanıza materyal bakımından hangi ürünün daha uygun olacağı konunda bir kararsızlık içerisindeyseniz firmamızdan uzmanları ile görüşebilir ve bu konuda verdikleri tavsiyeler ile siparişinizi şekillendirebilirsiniz.

Tabelacı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Gebze bölgesinde tabelacılar arasından bir seçim yapmak isterseniz kullandıkları malzemenin ve montaj aşamasının uzman kişiler tarafından üstlenilen firmaları tercih etmeniz sizin için daha verimli olacaktır. Seçmiş olduğunuz firmadan daha önce hizmet almış kişilerin yapmış oldukları yorumlara da bir bakıldığı zaman özellikle nasıl bir müşteri memnuniyeti seviyesine sahip olduğunu da anlama imkanını elde edebilirsiniz. Firmamız vermiş olduğu hizmet kalitesi ile ve diğer firmalara göre oldukça uygun bir yapıda olan fiyat listesi ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. Kullanılan ürünlerden tutun bakım onarım aşamasına kadar sizin memnuniyetinizin esas alınarak işlem gerçekleştirileceğinden de emin olmanız gerekmektedir.

Işıklı tabelalarda seçiminiz led kutu harf tabeladan yana olmalıdır. Çünkü led tabelalar diğer florasan tabelalara göre daha az enerji sarfiyatı yaratacağından uzun vadede tabelanınızın parası kendi kendini amorti edecektir.

Işıklı Tabela Siparişlerinizde Firmamız ile İletişim Kurun

Gebze tabelacı listesine göz atıldığı zaman müşteri memnuniyeti konusunda üstün bir sisteme sahip olması sayesinde firmamız oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca ürünlerin kalitesinin oldukça üst seviyede olması ile müşterilerini memnun eden firmamızın bir adım daha ön planda olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Siz de mağazalarınızda hem kurumsal olarak hem de klasik tabela sistemlerimizi kullanmak isterseniz telefon aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz mail adresimiz üzerinden de gerekli olan adımları atabilirsiniz.

Tabelanızı bizim firmamızda yaptırmaya karar kıldıktan sonra kısa bir zamanınızı ayırarak direkt olarak ofisimize gelmeniz siparişinizi vermek için yeterli olacaktır. Ölçülerden tutun materyal seçimine kadar uzmanlarımız dilediğiniz her konuda size gerekli olan yardımı yapacaktır.

31 Ocak 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN