+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Ürünleri

Açık hava reklamı olarak da bilinen işletme tabelaları birçok işyeri tarafından kullanılıyor. Pleksi zemine sahip ışıklı ve ışıksız çeşitleri olan tabelalar birçok kişi tarafından kullanılabiliyor. Tabelalar genellikle su geçirmez ve paslanmaz olduğu için daha uzun ömürlü olabiliyor.Bunun yanı sıra Gebze bölgesinde özel imalat tabela ve panolar üretmekteyiz.

İstemiş olduğunuz ebatta mantar ve manyetik panolar olsun, özel pleksi dolap ve pleksiden şekil vererek istemiş olduğunuz her türlü panoyu imal ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda gerekli incelemeler yaparak sizlere geri dönüş sağlıyoruz.

Pleksi Işıklı Ve Işıksız Tabelaların Kullanım Alanları

Pleksi tabelalar genellikle parlaklığa sahip olan ve dikkat çekici tabela türlerinden biridir. Tabela seçerken müşterilerin dikkatini çekecek, iklim koşularına dayanıklı, büyük bir tabela seçmeniz daha akılda kalıcı olacaktır. Işıklı pleksi tabelalar ise büyük firmaların kullandığı tabela çeşitlerinden biri olup aynı zamanda çatı katları yerine işletme girişlerinde bulunur. İşletme girişlerine koyulan tabelanızın tasarımını yaparken firma isminin sol ya da sağ kısmına firma logonuzu koydurtmayı unutmayın.

Yüzlerce hatta binlerce kişinin göreceği tabelaları seçerken akılda kalıcı olmasını istediğiniz işletme bilgilerini de tabela üzerine eklettiriniz. İstediğiniz bilgileri sipariş verirken bize iletmeniz gerekir. İmalathanemizde üretilen tabelalar kaliteli malzemeler kullanılarak ve ustalarımız arasında iş paylaşımı yapılarak üretilir.

Pleksi İle Hangi Tür Tabelalar İmal Edilebilir ?

Pleksi ile hemen hemen her türlü tabela üretilmektedir, fakat firma olarak pleksi ürünleri dış mekanda kullanılmasını önermemekteyiz. Dış mekanda kullanılacak pleksiler güneş ışınları ile zamanla solma yapacaktır, yine güneşe mağruz kalması durumunda özellikle 3mm den daha aşağıda ölçülerde yamulma yapabilir. Pleksi kutu harf tabelalarda ise  yağan yağmur suları harflerin içerisine girerek zamanla yosunlaşma ve ışık kayıplarına sebep oluşturacaktır.

Pleksi tabaka dikkat çeken bir görüntüye sahip olduğu için tabelalar üzerinde kullanıldığında akılda kalıcı bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Çoğumuzun günlük hayatta karşılaştığı tabelalar eğer dikkat çekici bir görüntüye sahip ise aklımızda kalıyor. Işıklı tabela montajı ve demontajı firmamız tarafından gerçekleştiren işlemlerden.

Firmamıza tabela siparişi verdiyseniz sipariş tamamlandığı gün işletmenize sevkiyat gerçekleşecektir. Sevkiyattan sonra ustalarımız sipariş vermiş olduğunuz tabelayı işletmenizin görülebilen bir yerine takacaklar. Montaj işleminin sağlam yapılması önemli olduğu için kullanılan malzemeler ve eşyalar da oldukça önemli. Demontaj işlemi ise tabelanızı yenilemek istediğinizi söylediğinizde firma çalışanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Pleksi Tabelalarla Hangi Ürünleri İmal Ediyoruz

Pleksi büküm çalışmaları başta olmak üzere 10mm veya 15mm arasına kadar büküm işlemleri gerçekleştirebiliriyoruz. Pleksiden öneri ve şikayet kutuları, pleksi özel masa üstü isimlikler yapabilmekteyiz. Firmalardan çok tercih edilen pleksi makina koruma kapağı ve muhafazaları imal edebiliyoruz. Yine pleksi ile ürün tanıtım standları ve kapı giriş tabelalarını ışıklı ve ışıksız şekilde üretimini yapmaktayız.

Pleksinin kullanım alanı oldukça fazla olduğundan tek tek sayarak bunları yazmak oldukça zaman alacak ve unutabileceklerimiz olacaktır. Bu yüzden ister özel imalat olsun ister standart pleksi çalışmalarınız olsun firmamızla iletişim sağlayarak daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Fuar Standları Ve Özel Pano İmalatlarımızı Görüntülemek İçin TIKLAYINIZ