+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Paslanmaz Krom Harf Tabelalar

Ticaretle uğraşan firmaların bulundukları semt içerisinde kendilerini gösterebilmeleri için özellikle tabela sisteminin iyi bir şekilde kurulmuş olması gerekmektedir. Işıklandırmadan başlayarak diğer görsel olanaklara kadar her biri düzenli bir şekilde kurgulanmış olursa dikkat çekiciliğiniz daha da artış gösterecektir. Tabelalar firmaların kendilerini göstermeleri için en iyi fırsatlardan bir tanesidir. Gebze bölgesinde firmamız aracılığı ile hem uygun fiyatlı hem de kalite bakımından oldukça üst seviyede olan bir hizmetten faydalanma imkanınız bulunmaktadır.

Bu konumuzda sizlere krom nikel harf tabelalar hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız. Gebze bölgesinde krom nikel tabela çalışmalarımız oldukça yoğunluktadır. Krom harf tabela sistemleri daha çok kuyumcularda ve daya çok butik tarzı işletmeler başta olmak üzere dekoratif amaçlı kullanılan tabelalardır. Krom harfler parlak ve gold krom olarak mevcuttur, işletmenin konusuna göre tercih yapılarak, hem ışıklı hemde ışıksız olarak üretilebilir.

Krom Kutu Harf Tabelalar ile Markanızı Dikkat Çekici Hale Getirin

Krom kutu harf tabela sistemleri son dönemlerde en çok tercih edilenlerden bir tanesi haline gelmiştir. Bu tabelaların özellikleri yağmur ya da genel itibari ile hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmalarıdır. Sık sık tabelanızın bakımı ve onarımı ile ilgilenmek istemezseniz firmamız ile iletişime geçerek bu konu hakkında yetkin bir hizmet alma imkanını da yakalayabilirsiniz Fiyatlar bakımından incelendiği zaman Gebze bölgesinde en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz adreste bulunduğunuzun da altı çizilmelidir.

Kutu tabelalar markanızın adının panoya güzel bir şekilde yerleştirilmesi ile elde edilmektedir. dilediğiniz renk seçeneğini tercih ederek seçim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve siparişinizi verebilirsiniz. Özellikle markanızın renkleri ile uyumlu olması akılda kalıcılığınızı artıracak olan faktörlerden bir diğeridir. Harf tabelaların etrafından geçirilmiş olan bir ışık sistemi ile ayrıca görsel bir detay da ekleme imkanınız bulunmaktadır. Tabi bu sizin markanızın lanse etme şeklinize göre ve tasarım konusunda ortaya koyduğunuz beğenilere göre değişim gösterebilir. Sadelikten yana olmanıza rağmen dikkat çekici bir yapının ortaya koyulmasını isterseniz beyaz ışık ile çevrelenmiş bir tabela sistemi ortaya koymanız sizin için oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

Gold Ve Krom Kabartma Tabelalar ve Kullanım Alanları

Kabartma tabela türler de mağaza sahibi olan kişiler tarafından sıklıkla dikkate alınmaktadır. Firmanızın ambleminden başlayarak firmanın adına kadar bütün verileri bu kabartma tabela sistemi ile ortaya koyma imkanınız bulunmaktadır. Kabartma tabelalar özellikle isim ve sembol işlemesi konusunda çok büyük bir önem arz etmektedir. Kullanımı kolay olduğu için ödemeniz gereken miktar da çok yüksek olmayacaktır.

Kuyumcu ve mağaza tabelası olarak kullanabileceğiniz bu kabartmalı sistemler sayesinde markanızın duruşunu sağlamlaştırabilir ve görsel yönden de müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Montaj konusunda da firmamıza birçok soru gelmektedir. Montaj işlemleri için sizden ayrıca bir ücret talep edilmeyecektir. Başlangıçta montajını kendi kendinize mi uzmanlar aracılığı ile mi gerçekleştirmek istediğinizi yetkililerimize bildirmelisiniz. Bu işlemin akabinde montaj hakkında gerekli olan bilgiler firmamız tarafından size aktarılacaktır. Montaj işlemlerini alanında uzman kişilere bırakmak sizin için her zaman çok daha sağlıklı bir karar olacaktır.

Krom Harfler Çatı Tabelası İçin Uygun Mu ? Çatı Tabelası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Bu konuya cevabımız hayır olacaktır. Neden derseniz, krom harfler ister gold ister parlak renkli olsun çatı tabelalarında uygun olmayacaktır. Çünkü krom harfler çok prejtij amaçlı kullanılan harf tabelalardır. Çatı tabelası binaların veya müstakil olan dükkanların en üst kısmına yerleştirilen diğer tabela türlerine göre boyut bakımından çok daha büyük olan türlerden bir tanesidir.

Kesinlikle çatı tabelası seçimi sırasında uzman görüşü olmalısınız. Özellikle montaj işlemlerine çok dikkat edilmelidir. Dış etkenlere karşı olabildiğince dayanıklı olan bir sisteme sahip olması gereken çatı tabelalarının bütün adımları direkt olarak firmamız tarafından tamamlanabilmektedir. Montaj gerçekleştirirken aklınıza takılan bir nokta olursa firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz.

Krom Harf Tabela Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Krom Harf şeklinde tabelalar seçerken kişilerin dikkat etmesi gereken noktaların başında firmanın özelliklerini bildiren ve yansıtan bir yapının söz konusu olmasıdır. Örneğin bir giyim mağazasıysanız markanızın amblemini içeren bir tabela yaptırabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz sembol ne olursa olsun bu sembolün usta bir şekilde tabelaya işleneceğinden emin olabilirsiniz. Markanızın ismini hiçbir sıkıntı çekmeden farklı modellerde ve renklerde harf harf tabelanıza işletme imkanınız olduğunun da unutulmaması gerekmektedir.

Krom ışıklı reklam panoları arasında harf şeklinde olanları tercih ederek hem görünüm bakımından hem de tasarı açısından kusursuz bir sonuç elde edebilirsiniz. Firmanızın adını yansıtırken ışıklar ile mağazanın daha da dikkat çeken bir hale bürünmesini de sağlayabilirsiniz. Tabi ki müşterilerin göz zevkini iğreti edebilecek ışıklandırmaların da asla seçilmemesi gerekmektedir. Siz bu tip talepte bulunsanız bile firmamızın uzmanları nasıl bir ışıklandırma seçmeniz gerektiği ile alakalı olarak sizi bilgilendirecektir.

Kurumsal Tabelalar Nasıl Seçilmelidir ?

Işıklı kurumsal firma tabelaları da bünyemizde kaliteli bir şekilde imal edilebilmektedir. Geçmişte sadece kalem kağıt ile başlayan bu reklam sektörünün tabelacılık alanında kurumsal sistemlere kadar genişleyen bir ağın var olması hiç de şaşırtıcı değildir. Kurumsal firma tabelası seçimi sırasında özellikle markanın ciddi duruşunu bozacak olan herhangi bir tutumun sergilenmemesi gerektiği de dikkate alınması gereken noktalardan bir tanesidir. Klasik mağazacılık tabelası seçerken dilediğiniz sembolü kullanabilirsiniz, fakat kurumsal firmaların kendini çok daha resmi ve ciddi bir şekilde lanse etmesi gerekmektedir.

Kurumsal tabela konusunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği ile alakalı olarak aklınız karışıyorsa firmamızda hizmet veren uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Kullanılan materyalden tutun montaj işlemlerine kadar her bir adımda en kaliteli ürünlerden faydalanıldığından emin olabilirsiniz. Bu konuda daha önce firmamızdan hizmet almış kişilerin ne denli büyük bir memnuniyet sergilediklerine bir göz atmanız yeterli olacaktır. Kurumsal tabelalarda oldukça büyük markalar ile iş birliği yapan imalathanemiz, Gebze ve İstanbul civarında yer alan kurumsal işletmelerin büyük bir çoğunluğunun tabelasını bizzat üretmiştir. Tam manası ile sanayi ve ticaret bölgesinde bulunan firmamızın hizmet verdiği markaların memnuniyetlerini dile getirmeleri de ayrıca ne denli kaliteli bir hizmet düzeyinin ortaya koyulduğunu ispat etmektedir.

Krom Harf Ve Pleksi Harf Tabela Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Pleksi aslına bakılırsa plastik cam manasına gelmektedir. Her iki ürünün de özelliklerini göstermektedir fakat ne cam gibi kırılgan ne de plastik gibi eğilip bükülen bir görünüme sahiptir. Pleksiden özellikle son dönemlerde çok hoş organizerler de imal edilmektedir. Siz de pleksiyi hayatınıza sokmak isterseniz sağlıklı bir yapıya sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Plastiğin içerisinde yer alan zararlı ürünlerin büyük bir kısmı pleksi içerisinde bulunmamaktadır.

Firmamız bu üründen tabela gerçekleştirmeye başlamış bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi model seçebilir ve beğendiğiniz renkleri de firmamız bildirebilirsiniz. Akabinde pleksi materyalden imal edilmiş olan tabelanızın mağazanıza kadar sevk edileceğinden de emin olabilirsiniz. Pleksi kutu harf tabela görsel bakımdan daha kaliteli bir görünüm ortaya koyabilmektedir. Tabi ki bu pleksinin nasıl bir işleme tabi tutulduğu ile de yakından ilişkilidir.

Pleksi üzerine dijital baskılar da gerçekleştirilebilmektedir. Dijital baskı sayesinde hem renkli hem de siyah beyaz bir baskı elde edebilirsiniz.  Dijital baskı konusunda alanının en iyilerinden biri olan firmamız en canlı görsellere erişebileceğiniz nadir adreslerden bir tanesidir.

Krom harf ise paslanmaz bir sac cinsinden elde edilmektedir. El ve makinalar yardımı ile bükülerek harf şekline getirilir. Bu şekilde altın görünümlü ve ayna görünümlü harf tabelalar meyadana getirilir.

Fiyat konusunda diğer tabela türleri ile pleksi arasında büyük bir farklılık bulunmamaktadır. Zaten hangi materyalden imal edilmiş bir ürün seçerseniz seçin elde edeceğiniz sonucun kaliteli olması adına ve uzun ömürlü bir şekilde kullanmanız için gerekli olan bütün önlemlerin alınacağından emin olabilirsiniz. Bakım onarım hizmetleri de tabelanın teslim edilmesinin akabinde firmamız tarafından verilebilecek hizmetlerden bir diğeridir.

Totem Tabela Örnekleri Ve Totem Tabela Referanslarımız İçin TIKLAYINIZ