+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Gebze’de Dekoratif Işıklı Harf Tabela İmalatı

Gebze’de Dekoratif Işıklı Harf Tabela İmalatı

Firmaların ya da işletmelerin kendilerini ön plana çıkarmaları ve müşterilerine kaliteli-profesyonel bir algı oluşturabilmeleri için reklam önemlidir. Bu yüzden tabelaların reklam ve tanıtım amacıyla önemi fazlasıyla büyüktür. Reklamların yapılması, güven algısının oluşması ya da tanınabilirlik hissiyatının yerleşmesi adına doğrudan görsel alanda bir takım tabela kullanımları, müşteriler için oldukça önemlidir. .

Sizler adına çeşitli farklı tasarımları barındıran dekoratif yapıda ışıklı kabartma harf tabela ya da ışık sistemini barındıran tabela imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. Birbirinden farklı tasarımları barındıran, özgün olan ve güdümüzün modern anlayışı dahil sizin markanızın imajlarını da baz aldığımız çeşitli tabela üretimlerini sağlıyoruz. Tabelada her detay önemli olduğundan tüm parçalarının bir arada ele alınması ve korunması da ayrı ayrı önem taşımaktadır.

Dekoratif Yapıda Işıklı Harf Tabela İmalatları

Kullanıcıların ilgilerini çekme adına dış alanda kullanılabilecek hatta iç mekanlarınızda bile güzel etki oluşturabilecek dekoratif harflerin etkileri büyüktür. Işıklı sistemleri olması, akşam karanlığında ya da gündüz vakitlerinde havanın kapalı olduğu zamanlarda doğrudan tabelanın görünmesini ve ilgi çekmesini sağlar. Bu yüzden her biri farklı olarak tasarımlanan ve sizlerin de siparişlerinize göre üretilen ışıklı sistemdeki harf tabelalar, profesyonel bir görüntünün de oluşturulması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Hele ki sizin marka imajlarınız baz alınarak ve temel istekleriniz gözetilerek en iyi tasarımcılarımız bu konuda harf şeklinde tabelalar sistemlerini oluşturmaktadır. Böylece sizlerin istekleri ve beklentilerinize göre bir üretimin söz konusu olduğunu da eklemek mümkündür.

Dekoratif ışıklı tabelaların bir takım özelliklerine baktığımızda;

 • Işıkların renk tercihleri konusunda kısıtlı bir seçeneğiniz yoktur. Bu yüzden farklı renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca işletmenizin logosunu yansıtmak adına istediğiniz renkleri belirleyerek, sizi temsil eden pek çok motiflere uygun olarak bizlere siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Dekoratif ışık için belirlenen harflerin her biri özel olarak tasarlanmakla beraber, ışıkların yandan, önden ya da arkadan gelmesine göre ayarlanır. Bu sayede dışarıdan bakıldığında ışığı taşıyan harflerin her biri kaliteli bir tabela etkisini müşterilerinize sunacaktır.
 • Bizden talep ettiğiniz harflerin her biri farklı tasarımlar dahil olmak üzere yazı biçimleriyle desteklenir. Yazı türlerini belirledikten sonra uygun renk atamaları ve ışık düzenlemelerini de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hayal gücü, imaj, kalite ve sizlerin şirket amaçlarınıza göre birbirinden farklı olan çeşitli ışıklı tabela sistemlerini her açıdan oluşturmakta mümkün olmaktadır.

site girişi tabelası

Bu yüzden siz bizlere taleplerinizi sunduğunuzda sizler adına ışıklı reklam panoları dahil, markanızın ismini yansıtan tabelaları ve çok daha fazlasını üreterek, memnuiyetiniz odaklı bir çalışma sistemini takip etmekteyiz.

Taleplerinize Uygun Işıklı Dekoratif Harf Tasarımları

İşletmeniz adına ya da amacınıza uygun olarak düşünülen bir dizi farklı dekoratif ışıklı harf tabela imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. Buradaki esas amacımız sizlerin beklentilerine uygun olarak bir hizmet verebilmektedir. Markanızın isimlerini barındıran harflerin her biri, tam uyum içerisinde düzenlenir. Ayrıca ışık etkileri, farklılık arayan işletmeler adına da büyük bir olumlu geri dönüşüm sağlar. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için bize müracaat ettiğinizde profesyonel tasarımcılarımız amaçlarınıza uygun olarak sizlere bir takım tasarımlar sunarlar. Sizde kendi istek listenizi bize ilettiğinizde kaliteli bir dekoratif harf tabelalarını hayata geçirmekte mümkün olmaktadır. Bizden talep ettiğiniz ışıklı dekoratif harf tabela tercihleriniz ile;

 • Firmanızın ya da markanızın görsel olarak dikkat edilebilirliğini arttırırsınız
 • Geceleri dahi dikkat çeken bir tabela olacağından ayrıca profesyonellik hissiyatını da ortaya koyabilirsiniz
 • Amacınıza ve ihtiyacınıza göre tabela sistemi üreteceğiniz için müşterileriniz ya da müşteri potansiyelinizdeki kişilere güzel bir etki oluşturabilirsiniz
 • Sadece dış alanlarda değil, ofis ortamı, çeşitli işletmeler içerisinde de doğrudan göze çarpan tabela düzenleyebilirsiniz. Böylece iç alanda yer alacak ve markanızı yansıtacak ışıklı tabela, yine görsel açıdan istenilen etkileri verecektir.

Bunun gibi farklı özellikleri siz müşterilerimiz adına profesyonel imalat ve montaj hizmetlerini çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Işıklı kurumsal firma tabelaları ya da eğlence mekanları dahil olmak üzere, müşterilerimizin bizden talep ettiği siparişe uygun olarak tabelaları itina ile üretmekteyiz. Üretimden sonra montaj hizmetini de sağlamaktayız. Montaj çalışmalarında en doğru açıyı belirlemekte ve ön ya da iç cepheye doğru şekilde uyarlanması ve yerleştirilmesi içinde ekiplerimiz çalışmaktadır.

Işıklı Tabela Üretimlerindeki Kalite ve Özen

Üretimlerimiz tüm müşterilerimiz adına kalite esasları baz alınarak profesyonel bir çalışma düzeninde gerçekleşmektedir. Büyük, özenli ve teknoloji ile bezenen fabrikamız, sizlerin taleplerine en uygun olan kutu harf tabela ya da ışıksız tabelalar dahil olmak üzere, isteklerinize göre tabela üretimlerini somut bir hale getiriyor. Ayrıca müşterilerimizin beklentilerini karşılayan tabela üretimlerimiz, söz verildiği tarihte gerçekleşir.

Işıklı sistemlerinden, totem tabela sistemlerine ya da ışıklı olan çeşitli tabela modellerine kadar bizden tüm ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabilirsiniz. Temel amacımız sizlere doğru hizmeti verebilmektedir. Bu yüzden bize sunduğunuz taleplere göre üretim sağlıyor, teknolojiden yararlanıyor ve deneyimlerimizi ortaya koyarak, ürettiğimiz tabelalarında montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları sizin adınıza profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Işıklı Tabelalar Nerelerde Kullanılabilir?

Bir işletmenizin danışma bölümünde, giriş yolunda, dış kapı anahat girişinde, belirli bir toplantı salonunda kullanılabilir. Ayrıca isterseniz markanızın logosu ya da baş harfini temsil eden tabelaları iç mekanda da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, dışarıdan daha geniş hatlardan görülmesi için çatı tabela siparişlerinizi de gerçekleşiyoruz.

Kısacası kilit bölgelerde yer alacak, müşterilerinizin ilgisini çekebilecek, hatta fotoğraflar çektirebilecek ya da ciddi bir görüntü ile bulunduğu ortama kaliteli bir atmosfer oluşturabilecek tüm bu ışıklı tabelaları kullanabilirsiniz. Siz sadece bize sipariş verin. Biz ise istediğiniz tasarımlara ve ölçülere göre üretimlerine başlayalım. Ardından direkt olarak nereye montajı yapılacaksa, ekiplerimiz hemen yerinde titizlikle gerçekleştirsinler.

Işıklı harf tabelalarını eğer isterseniz işletmenizin tavan kısımlarında da kullanabilirsiniz. Şirketin kuruluş yılını temsil eden ışıklı tabela sistemleri, baş harf ya da sizin için başka önemli olan logoları da iç mekanda kullanarak, ziyaretçilerin ilgisini kazanabilirsiniz.

Işıklı Dekoratif Harf Tabela Fiyatları Hakkında

Fiyatlar tamamen müşterilerimizin taleplerine göre değişmektedir. Kaç adet olacaksa ya da nasıl bir ışık sisteminden, harfin genel boyutu, harfin kalınlığı, kullanılan malzemeyse ona göre fiyatların değişmekte olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden;

 • Talep edilen ışıklı dekoratif harf tabelanın ölçü boyutları
 • Kullanılacak ışık sistemi
 • Kaç adet harf olacağı ya da bunların tek bir kalıp halinde düzenlenmesi
 • İç mekan ya da dış mekan tasarımlarına uygun üretimler
 • Kullanılacak renkler ve kalitesi
 • İstenilen farklı ek özellikler ve tasarım yapıları

gibi bir dizi farklı etkiler fiyatların değişmesine neden olabilir. Fakat sizlere piyasalarda olması gereken uygun fiyatları vermekte ve işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek tabelaların üretimlerini sağlamaktayız. Bu sayede hem rakiplerinizi bile etkileyen ışıklı tabelalara sahip olabilir hem de müşterilerinizi adına kalıcı güven etkileri oluşturabilirsiniz. Sizde firmalarınızın iç ya da dış alanlarında alüminyum kutu harf tabela sistemlerinden ışıklı ya da ışıksız modellere kadar tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

Daha Fazla Tabela Üretimleri

Üretimlerimiz sadece ışıklı harf tabelalar üzerinde gerçekleştirilmemektedir. Totem tabela sistemleri, pleksi kutu harf tabela, ışıksız olarak ürettiğimiz çok farklı tasarımlarda bulunmaktadır. Tüm tercihlerinizi Gebze bölgesindeki tabelacılar arasında bizim tarafımızda kullanarak, doğru bir hizmetin karşılığını bulabilirsiniz. Kullandığımız tüm malzemeler ve bunun için geliştirdiğimiz teknolojiler sizlerin memnuiyetini sağlayacak üretimlerin gerçekleşmesi içindir. Uzun ömürlü olarak tüm ürettiğimiz tabelalar sizlere daha iyi bir hizmeti sağlayabilmek içindir.

 

31 Ocak 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN