+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

VİZYONUMUZ

Gebze Tabela ( HALUK REKLAM LTD.) olarak vizyonumuz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak yapmış olduğumuz ticaretimizi kalıcı dostluğa dönüştürerek suretiyle güvenilir,profesyonel tabela hizmeti sunmaktır. Gebze tabela reklam sektöründe yenilikçi gelişime açık kimliğimiz ile kendimizi yenileyerek ürün kalitesini yüksek çıtalara taşımak uzman olduğumu ışıklı kutu harf ve gebze tabela reklam sektöründe imzamızı attığımız projelerimiz de kaliteli ve güvenilir sektördeki yerini sağlamlaştıran bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Gebze reklam tabela sektördeki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede projeler sunarak, değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada bularak gebze bölgesinde kaliteli reklam tabela firması olmak.

POLİTİKAMIZ
Firmamız sürekli kalite odaklı ve iyileştirmeyi benimser ve paylaşır. Müşteri mutluluğu ve kaliteyi bir arada sunarak takım anlayışını ve bilgi birikimini üretmiş olduğukaliteli reklam panolarını başta gebze bölgesinde tabela ve cephe tabelaları olmak üzere tüm türkiye’ye artan kalite ve hizmet anlayışı şemsiyesi altında sunmaktır.