+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Ayaklı Ve Ayaksız Yönlendirme Panoları İmalatı

Ayaklı Ve Ayaksız Yönlendirme Panoları İmalatı

Hizmet olarak hem yazılım desteği sağlanarak dijital tabela hem de mekanik ayaklı tabela yapılmaktadır. Servis sağlayıcımız tarafından yerinden kontrol edilen bir donanım etrafında inşa edilmektedir. İç mekânda düşük maliyetli LCD monitörler dış mekânda sabit işaretlerle yönlendirme yapan tabelalar kullanılarak hizmet verilmektedir. Sistem üzerinden eş zamanlı olarak ayaklı yönlendirme tabelaları kontrol edilebilmektedir.

Ayaklı Yönlendirme Tabelası Nedir ?

İleri teknoloji ile yazılım bilgisi harmanlanarak yaratıcılık adına etkileyici tabelalar yapılmaktadır. Ayaklı yönlendirme tabelası ile her yerde yön, yer ve mekân yönlendirme yapılabilme adına çalışılmaktadır. Mümkün olduğunca gözlere hitap eden dikkat çekici her türlü çeşitliliği destekleyen bir ayaklı yönlendirme tabelası seçebilirsiniz. Tabela isteklerine en iyi çözümü sunma başarısı hedefe ne kadar odaklanıldığının göstergesidir. Bu tür tabela kullanımı sayesinde kişilere yön bulma konusunda yardım sağlanmaktadır.

Güncelleştirmeler, esnek destek hizmeti ile her kesime hizmet edilmektedir. İzleyici ağlar üzerinden web sitesinde tabela sunum hizmetini izlenebilmektedir. Ayrıca farklı medyalar üzerinden daha fazla içeriğe erişim sağlanabilmektedir. Akıllı yönlendirme tabelaları çözümleri kullanılabilir bir kalite platformuyla kurulmaktadır. Fotoğraflama hizmetleri, video hizmetleri, teknoloji ve ses verilen diğer hizmetlerdir.

Ayaklı Yönlendirme Tabelası Nasıl Kurulur ?

Kolay monte edilebilen ve kolay sökülebilen her yerde kullanılabilir tabelalar mevcuttur. Kullanılacakları yerde ekipmanlar ile her türlü dış etkiye karşı sağlamlaştırma sağlanır. Tabelaların nasıl durduğu, amaca hizmet etme derecesi ve dayanıklılık testleri yapılarak teslim edilir. Değerlendirme işlemlerinden sonra herhangi bir sorun olduğu tespit edilirse gerekli düzeltmeler yapılarak sorunsuz bir şekilde kurulması sağlanır.

En yaygın kullanılan yönlendirme yöntemi olan tabelalar faklı şekillerde yapılmaktadır. Potansiyel müşteriler ve kurumlar iş yerleri için verilen hizmetlerde herhangi bir sorun oluştuğunda servis ekibine anında ileterek destek hizmetini alabilirler. Her çeşit genişlik, uzunluk ve renklerde ayaklı yönlendirme tabelaları yapılabilmektedir.

28 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN