+90 262 646 38 04

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Gebze Bölgesinde Led Tabela Sistemleri

Kocaeli Gebze Bölgesinde Led Tabela Sistemleri

Kocaeli Gebze civarında firmanızın tanıtımının yapılması ve mağazanızın daha dikkat çeker bir hale gelebilmesi için led tabela örnekleri ve led tabelalardan yardım alabilirsiniz. Tabela seçimi sırasında materyalin muhakkak dayanıklı olmasına ve tasarımın da sizin firmanızın özelliklerini yansıtır konumda olmasına dikkat etmelisiniz. Seçmiş olduğunuz tabelanın montajı, hazırlanma safhası ve daha sonrasında bir problem ile karşılaşırsanız bakım onarımının yapılmasına kadar bütün adımlar direkt olarak firmamız aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Gebze’ led tabela yapımı ve diğer tabela türleri arasından bir seçim yapıldığı zaman ürünlerin kalite derecesinin ne denli yüksek olduğunu örnek ürünlerden de anlayabilirsiniz. Firmamızın daha önceden müşterisi olmuş kişilerin memnuniyet seviyelerine de bir göz atmak bu konuda daha genel bir görüş kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Harf Şeklinde Led Tabelalar ve Farklı Tasarım Alternatifleri

Harf şeklinde led aydınlatmalı tabelalar direkt olarak firmanızın adını tabelanıza yansıtmayı sağlayacaktır. Son dönemlerde ortaya koyulmuş olan yeni teknoloji ile 3 boyutlu izlenimi veren harflerden dahi yararlanma gibi bir imkanınız bulunmaktadır. Harf büyüklüğü, yazı tipi ve renklendirme sadece sizin istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek olan adımlardır.

Ne denli detaylı bir tabela oluşturmak isterseniz ödemeniz gereken tutarda da o şekilde bir yükseliş meydana gelecektir. Tabelanın fiyatına montajın da dahil olup olmaması konusunda isteklerinizi ve taleplerinizi firmamıza ayrıca bildirmelisiniz.

Karar vermekte güçlük çeken kişiler dilerlerse firmamızın sağlamış olduğu uzman görüşünden de faydalanma imkanını elde edebilir. Model ve tasarım alanlarında göz atabileceğiniz daha önceden imal edilmiş olan ve montajları gerçekleştirilmiş olan ürünlerden oluşan kataloglara da göz atma gibi bir imkanınız bulunmaktadır. Fiyat bakımından incelendiği zaman kişilerin genel itibari ile Gebze ve civarında en uygun fiyatlı ürünlere erişebileceklerinin de garantisi verilmektedir. Hem uygun fiyatı hem de kaliteyi beraber elde etmek isteyen kişilerin ilk olarak bakmaları gereken tabelacıların başında markamız gelmektedir.

Led Aydınlatmalı Işıklı Reklam Panoları Nasıl Kullanılmalıdır ?

Işıklı reklam panoları yapımının hemen akabinde kişilerin bu panoları etkin bir şekilde nasıl kullanabilecekleri hakkında da fikir sahibi olmaları gerekmektedir.  Işıklı panolar öncelikli olarak müşterilerin gözünü yoracak bir yapıda tasarlanmamalıdır. Bu durum daha çok kişilerin markadan uzaklaşmasına sebep olabilecek niteliklerden bir tanesidir. Işıklı reklam panolarının kullanımı ile alakalı olarak renklerin ne denli önemli olduğunun da farkında olmalısınız. Reklam panolarının sizin haberiniz olmadan sadece renkler vasıtası ile verebileceği mesajlardan bazıları;

  • Kırmızı; dinamizmi ve değişimi simgelemektedir. Kullandığınız tabelanızda da bu tür bir rengi kullanmak mağazanın sürekli olarak aktif ve değişim içerisinde olduğu anlamını otaya koyacaktır. Genellikle kırmızı renkte bir tabela seçildiği zaman bunun yan sıra beyaz renkle de durum dengelenmektedir. En azından kırmızının etkisi az da olsa seyreltilmektedir. Kırmızı ve beyaz renkleri tabelalarda en sık kullanılan ve imalathanemize de en çok siparişi gelen ürünlerin başında gelmektedir.
  • Mavi; mavi renk her zaman güven manasına gelmektedir. Firmanızın güvenilirliğini simgeleyen bir tabelaya sahip olmasını isterseniz mavi rengi kullanmak sizin için oldukça uygun olacaktır.
  • Turuncu; dinamizmin bir başka yansıması olan turuncu ile hem kişilerin dikkatini çekebilir hem de akılda kalıcılığınızı da artırabilirsiniz. Turuncunun aynı zamanda rahatsız edici bir noktası da bulunmaktadır. Bu nedene çok açık turunculardan ziyade daha soft olan renklere yönelmeniz sizin için daha verimli sonuçlar ortaya çıkaracaktır.
  • Sarı; başarının rengi olarak akıllara kazınmıştır. Piyasada başarılı bir yer edineceğinizi kanıtlayan bir renk seçiminde bulunmak isterseniz kesinlikle sarı sizin için doğru seçim olacaktır.

Işıklı kurumsal firma tabelaları bu renk faktörlerini de göz önünde bulundurarak tasarlanmalı ve seçilmelidir. Yanlış bir renk seçimi olumlu etki bırakması gereken reklam faaliyetlerin olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilmektedir.

Pleksi Tabela Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?

Pleksi son dönemleri neredeyse en sık şekilde kullanılan materyallerinden bir tanesidir. Hem ev dekorasyonlarında hem de tabela imalathanelerinde olmazsa olmaz bir yapı kazanmıştır. Pleksi tabela denildiği zaman kişilerin aklına genel olarak acaba kırılır mı ya da dayanıklı mıdır soruları gelmektedir. Pleksi materyali cam gibi şeffaf bir yapıda olmasına rağmen aynı zamanda plastik kadar da dayanıklı bir yapıdadır. Bu nedenle elde edeceğiniz performans çok daha yüksek olacaktır.

Uzun ömürlü olmasının yanı sıra dayanıklılığı ile de dikkat çeken tabelaların güvenilirliğinden asla şüphe etmemelisiniz. Firmamız önderliğinde hazırlanmış olan tabelaların materyali ne olursa olsun kalite sizin tahmin ettiğinizden çok daha yüksek olacaktır. Pleksi kutu harf tabela siparişi verdiğiniz zaman firmanızın adını ve hangi ölçülerde bir ürün almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun haricinde sizden herhangi bir ek adım istenmeyecektir. Pleksi olan tablaların en çok beğenilen noktalarının başında her boyuta uyum sağlayabilir yapıda olması akla gelmektedir. Pleksi tabelaların sağlamış olduğu bu boyut özgürlüğü her bütçeye de hitap etmesini sağlamaktadır. Dilerseniz dükkanınızı boydan boya bu tabela ile kaplayabilirsiniz dilerseniz de ofisin kapısına 20×20 boyutlarında bir tabela kestirebilirsiniz.

Alüminyum Tabelalar ile Firmanızın Tanıtımını Yapın

Alüminyum kutu harf tabela sayesinde hem uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz bir ürün sahibi olabilirsiniz hem de göz alıcı bir tanıtım adımı atmış olursunuz. Firmamızda en çok talep gelen alanların başında alüminyum materyalden yapılmış olan ürünler gelmektedir. Dayanıklı olması ve bunun yanı sırası fiyat bakımından da makul olması sebebi ile kişiler çok daha sık şekilde alüminyum materyalden imal edilmiş tabelaları tercih etmektedir. Firmamızda her bütçeye uygun olan farklı tabelalar bulunduğu için nasıl bir ürün tercih ederseniz edin bütçenizi zorlamayacağından emin olabilirsiniz. Dilerseniz ölçünüzü büyük tutabilirsiniz dilerseniz de sadece küçük bir ölçekte tabelanızın tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda kullanıcılarını tam olarak özgür bırakmış durumdadır.

İmalathanemiz ile İletişime Geçin

Gebze bölgesinde tabelacılar arasından bizi seçip tabela siparişi vermek isterseniz telefon ile iletişim kurmanız sizin için yeterli olacaktır. Bu konuda telefon ile bildirim yapmak istemezseniz imalathanemize de gelebilirsiniz. Müşteri memnuniyetin en üst seviyede tutulduğu firmaların başında geldiğimiz için taleplerinizin sorgulanmadan en kaliteli şekilde işleme alınacağından emin olabilirsiniz.

Gebze tabelacı konusunda çok zengin bir yapıya sahiptir. Bu nedenle hem bütçe hem de model konusunda farklı fırsatlar sunan firmalar karşınıza çıkacaktır. Her birinin önerilerine ve fırsatlarına göz attıktan sonra en uygun fiyatın firmamız tarafından ortaya koyulacağından emin olabilirsiniz. Kalite bakımından nasıl bir yapının benimsendiğini merak ederseniz daha önce tabela yaptırmış ola müşterilerimizin yorumlarına bir göz atabilirsiniz.

Bu konuda bilgilendirme yapmaktan çekinmeyen firmamız size çok farklı alanlarda hizmetler sunabilmektedir. Çatı tabelasından harf harf hazırlananlara ve pleksiden imal edilmiş olan tabelalara kadar her birine uygun fiyatlar ile erişim sağlayabilirsiniz. İmalathanemizde üretilmiş olan mallar ile alakalı bakım onarım konusunda yine bizim firmamızdan yardım alabilirsiniz.

29 Haziran 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN